אורגזמות בע”מ

לפני מספר שבועות עלה בנטפליקס לשידור הסרט הדוקומנטרי “אורגזמות בע”מ: הסיפור של OneTaste”

הסרט מתחיל יפה. ניקול דיידון בהרצאת Ted מסבירה לעולם שהוא סובל מהפרעה כתוצאה מחוסר עינוגים ושהדבר היחיד שמרפא, מעורר ונותן תרופה להתמוססות הקשר האנושי היא האורגזמה הנשית.

עוד היא מספרת בהרצאה שזכתה למיליוני צפיות שההבנה שלה את העניין היתה במסיבה כשלפתע ניגש אליה בחור ושאל אותה אם היא רוצה לחוות את האורגזמה הכי טובה שהיתה לה בחייה דרך תרגול שהוא יעביר אותה. לשם כך הם לא צריכים לשכב. היא רק צריכה להוריד את מכנסיה והוא יגע בה עם האצבע שלו בטכניקה מסוימת. הוא לקח אותה לחדר צדדי ושם במשך 15 דקות נגע בה באצבעו בטכניקה מיוחדת. היא ראתה כדבריה את האור ומשם הכל היסטוריה והיסטריה.
דיידון החליטה ללמד את העולם הגדול את פשר הטכניקה הכה מיוחדת הזאת.
ההרצאה ששודרה לפני כעשור נתנה את האות לתחילתה של הסתערות המונית של א.נשים שהרעיון ללמוד כיצד להביא אישה לאורגזמה ב 15 דקות של ליטוף ממוקד קסם להם.
אני חייבת לומר שבהתחלה זה נראה טוב.. גם אורגזמה גם יוגה וגם מדיטציה. מה אישה צריכה יותר מזה..?
תחילת הדרך היתה מוצלחת מאוד. ארגון שדואג לעונג הנשי ובהובלת נשים. מהר מאוד היא אספה קבוצה של נשים וגברים שהתקבצו סביבה ועזרו לה להפיץ את בשורת האורגזמה המדיטטיבית.
היא הקימה מרכזי לימוד בניו יורק, שיקגו וסן פרנסיסקו, הגיעה לעוד מדינות נוספות.
סדנאות בהשתתפות מאות א.נשים שהגיעו לבד ובזוגות ושילמו אלפי דולרים כדי ללמוד את הסוד מאחורי האורגזמה הנשית הממוקדת.
הסיפור של ניקול דיידון היה טוב מידי כדי להיות אמיתי. בהתחלה הפעילות הצליחה לעזור לנשים שלא חוו אורגזמה לשפר את הבריאות הנפשית והפיזית שלהן אבל מהר מאוד הפעילות הפכה לניצול פיזי ומיני של נשים. בעיקר במעגל הקרוב לניקול.
גברים רבים רצו להגיע, לשלם וללמוד כיצד לבצע את הטכניקה עבור נשים. העניין היה שלא מספיק נשים הגיעו לשם והיו צריכים לצוות לכל גבר אישה.
ופה התחילו הבעיות. לחצים רבים הופעלו על הנשים שתסכמנה לקחת חלק באותם שיעורים שבהם היו מגיעים הרבה יותר גברים מנשים. הארגון כך נטען כלפיו הפך למעין כת שמפעילה לחצים גדולים על נשים לקחת חלק בפעילות המינית. בשלב מסוים הכל התפוצץ וטענות של נשים שנוצלו מינית החלו לצאת החוצה לתקשורת עד שבשנת 2018 החלה להתנהל חקירה של ה FBI כנגד ניקול דיידון.
כיום החקירה עדין מתקיימת. במקביל הארגון עדין פועל וניקול מתגוררת עם עוד כמה מעובדי הארגון במקום שנקרא The Land. כולם מכחישים את הטענות שמופנות אליהם במהלך הסרט.
לסיכום אפשר בהחלט לומר שהרעיון בגדול היה יפה. תאוות הכסף והמסחריות הכלכלית שהגיעה לאחר מכן עם ההצלחה הצליחה לקלקל אותו וחבל.
רק באמריקה (: