הגודל לא קובע

הגודל לא קובע

גברים רבים מוצאים את עצמם מוטרדים מגודלו של איבר מינם. עוד לפני שהם מגיעים לגיל שבו הם מממשים את רצונותיהם המיניים עם נשים, הם צריכים להתמודד בגיל העשרה עם גודלו של האיבר שלהם מול מבטי חבריהם בהפסקות השירותים, בטיולים וכו.
אף אחד לא דיבר איתנו כבנים על מיניות בהתבגרותנו. לא היה לנו שום מושג מה טוב או מה נכון במיניות ומה לא.
על מה יכולנו לבסס את ידיעותינו..? על סיפורים שסיפרו לנו חברינו שהיו יותר מבוגרים או אלו בגילנו שכבר היו מנוסים עם בנות.
ואילו סיפורים אלו היו!!
מרבית הסיפורים עסקו במספר הסבבים שהם היו עם הבחורה שאיתה בילו את הלילה. כמובן שאי אפשר היה לדעת אם זה נכון או לא..
את שאר הידע שאבנו מהקולנוע והטלביזיה. מי מאיתנו לא זוכר את הסצנה הטראומטית מ”אסקימו לימון” שבה פרויקה נלחם על קביעת גודלו של איברו כ 18.6 ס”מ ולא 18.5 כפי שעלה ממדידתו של בנצי.. ובכך שלחו דורות של מתבגרים למדוד את איבר מינם כשנקודת התייחסותם הינה גודל איברו של פרויקה..
אם היו יודעים אז שלאישה אזורי עונג רבים ובכל מקרה רוב עצבי העונג מרוכזים בחמישה ס”מ הראשונים בתוך הואגינה כך שכל גבר עם איבר בגודל חמישה ס”מ יכול לעשות את העבודה ולמרבית הגברים איבר גדול מכך, הרבה גברים היו מרגישים הרבה יותר טוב עם עצמם לנוכח גודל איברם.
נכון שגבר בעל איבר מין גדול מרגיש טוב יותר ליד בנים אחרים, אבל ישנן לא מעט נשים שאיבר מין גדול יכול להכאיב להן. ונכון שיוצאים משם ילדים.. אבל זה לא משנה את העובדה שבזמן הסקס, איבר גדול מכאיב להן.
איבר גדול יותר אינו מביא בהכרח לתפקוד טוב יותר של הגבר. לגודל אין השפעה על מידת יכולתו של הגבר לשלוט על האורגזמה שלו או השפעה על כמה הוא עומד, ובכל מקרה היכולת של האישה לחוות אורגזמה איננה קשורה לגודל האיבר של הגבר שאיתה אלא למידת ההיכרות שלה עם הגוף שלה והסנכרון המיני שיש לה עם בן זוגה.
אני מזמין אותך למפגש גברים שבו נדבר על זה ועל עוד הרבה דברים אחרים שיחברו אותנו למיניות שלנו ויאפשרו לנו להבין את דפוס הפעולה המיני שלנו וגם עוד כמה דברים שלא ידענו על המיניות הנשית והאורגזמה שלה.

מה זאת המיניות הזאת בכלל..?
ומדוע אי אפשר לחיות בלעדיה..?
מה היה קורה אם זוגות היו מקיימים יחסים רק לשם להביא ילדים כמו כל חיה אחרת בטבע (למעט הדולפינים שגם הם זכו להבין את העונג שבעניין ועושים זאת לשם הנאה..)?
איך אנחנו תופסים את עצמינו בכל הקשור למיניות שלנו..?
ואיך אנחנו מתנהגים בעקבות זאת..?
ואיך הגוף שלנו מגיב בעקבות כך..?
ועד כמה הביטחון העצמי שלנו ותחושת האהבה של בת הזוג שלנו אלינו נגזרת מתדירות יחסי המין ביננו?
כמה שאלות.. ואפשר לשאול לא מעט שאלות נוספות..
אני רוצה להזמין אותך לסדנת מיניות לגברים.
סדנא שבה נלמד להבין את עצמנו מינית יותר טוב מול עצמנו ומול העולם הנשי.
סדנא שתאפשר לנו להבין את דפוס הפעולה המיני שלנו.
סדנא שבה נדבר על השאלות שמועלות ועל עוד דברים שמטרידים גברים בכל הקשור למיניות שלהם כגון סוגיית גודל האיבר.. כמה זמן עד שגומרים.. וגם קצת על האורגזמה הנשית ועד מה הקשר שלנו כגברים אליה..