בתחילת הדרך החדשה, לאחר שהבנתי את התהליך העובר אצלי, דיברתי עם אנשי מקצוע שונים, מתוך ניסיון להבין את השינוי העצום שאני עוברת. שינוי שהביא אותי ממצב שבו הייתי גומרת רק דרך הדגדגן וגם לאחר עבודה קשה, למצב שאני נמצאת בשליטה מלאה לגבי מה שאני חווה. אם בתחילת הדרך והשינוי, הייתי צריכה לעשות תנועות מסוימות כדי להגיע למצב של הנאה מינית, הרי כיום הצלחתי ליצור מצב של קישור בין המוח ובין ההנאה המינית שלי, וכל זאת אפילו ללא התנועה המסוימת שהייתי צריכה לעשות כדי לחוות את ההנאה מינית.

הקו המנחה בשיחה עם כולם, היה שהגוף שלנו הוא בעצם מכונה אחת גדולה שמקבלת הוראות מהמוח, ולולא המוח לא היינו מבינים, מרגישים או פועלים. כל מה שאנחנו מרגישים בין עם זה כאב, שמחה, הנאה או כל תחושה אחרת, מגיע דרך המוח. גם ההנאה המינית, הינה דבר שצריך להיות בשליטת המוח. כאשר אנחנו נוגעים במקום מסוים ואנחנו נהנים מזה, זה בגלל שהמוח שלנו עושה את הקישור בין המקום ובין התחושה הנלווית אליו כהנאה.

במפגשים עם נשים אני עובדת בצורה המשלבת את לימוד התנועה הפנימית שאותה צריך לעשות, דרך הקישור למוח ופרושה כהנאה. זאת בעצם מעין יכולת ל“נווט” את המוח, וכיוונו לעבר ההנאה המינית. בזמן ההנאה המינית המוח מתעורר. מחקרים שנעשו הראו שבזמן האורגזמה, ורק בזמן האורגזמה, חלקים רבים של המוח שאינם מתקשרים בדרך כלל אחד עם השני, מתחילים לתקשר ביניהם.

זה בדיוק כמו ללמד ילד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר. הגוף צריך “להתמיר את הזווית” של הגוף על האופניים כדי שלא יפול מהם, ויצליח לשמור על שיווי המשקל. אותו דבר עם התנועה אותה אני מלמדת. הגוף צריך “להתמיר” את התנועה שלפעמים הולכת בניגוד לפקודות הרגילות שהגוף מקבל מהמוח.

אני מנחת קבוצות כלי העבודה שלי הם “nlp” ו“דמיון מודרך”. הרעיון העומד מאחורי ה – nlp הינו להביא את האדם לשינוי ההתנהגות שלו דרך שינוי דפוסי החשיבה הקודמים שלו. העבודה נעשית דרך דמיון מודרך שבעזרתו ניתן להעביר את האדם טרנספורמציה חשיבתית, שדרכה תהיה הבנה לאיך שאנחנו צריכים להתנהג כדי לפתור את הבעיה שמטרידה אותנו. תהליך זה הינו תהליך נרכש. במקרים רבים אנו “כבולים” בתוך תבנית חשיבתית שאליה אנחנו רגילים, ועל פיה אנחנו פועלים. דרך החשיבה והפעולה הופכת להיות מעין “אזור נוחות” שלמרות שאינו אידיאלי עבורנו, הוא מה שמוכר ומצליח לגרום לנו לתפקד, אמנם לא בצורה אידיאלית כפי שהיינו רוצים, אבל עדין נשמרת מידת תפקוד מסוימת. אנו צריכים להשתחרר מאמונות שהיו לנו לגבי ההנאה המינית שלנו, אמונות ששרתו אותנו לכל אורך השנים. התרגלנו שאנחנו גומרות דרך הדגדגן. נכון זה מאתגר…ונכון שזה לוקח לפעמים הרבה זמן…ונכון שלפעמים אין לנו כוח להיכנס לתוך הלופ של העבודה הקשה לשם כך, והציפיה מצד בן הזוג שלנו, שמאוד רוצה לענג אותנו מינית, אבל בסופו של דבר זאת הדרך שבה אנחנו גומרות ואותה אנחנו מכירות.

אז עכשיו אנחנו צריכות לשנות את הדרך הזאת, להרפות ולשחרר הרגלים שמשרתים לנו את הצורה בה אנחנו נהנות, וללמוד דרך חדשה דרך תרגול שבהתחלה נראה לא מובן, אבל בסופו הבטחה גדולה. בדיוק כפי שכל ילד שמתחיל ללמוד לרכב על אופניים, לא מצליח להבין כיצד יתגבר על הורדת גלגלי העזר, ולשמור על שיווי משקלו תוך כדי נסיעה, אבל משזה קורה, אין מאושר ממנו.

הרבה מדברים על האורגזמה של האישה כתעלומה. זה נכון. אבל לנשים רבות שפונות אלי ומתקשות להגיע להנאה מינית, יש את המקום שבו היא מבינות שהן רוצות לשנות את המצב שלהן ואת המקום בו הן נמצאות. זהו תחילת תהליך השינוי.

ההכרה במצבן, והרצון לשנות אותו. היכולת הנרכשת להשתחרר מהמחשבות, ולהיות נוכחת במה שהיא מרגישה ברגע הנוכחי, תביא אותה למצב שהיא משוחררת ויכולה לחוות הנאה מינית.

זה עבד בשבילי, זה יעבוד בשביל כל אחת!!

המפגש הראשון תכליתו לחבר את הבחורה לעצמה, להעלות ולהציף גורמים המעכבים אותה להגיע להנאה מינית, אותן נקודות המבט שהאישה אוחזת בהן ובמקרים רבים מעכבות אותה ואת הנאתה המינית. אלו החסימות שהאישה מביאה איתן, ויש חשיבות ליצור שקט בראש לצורך למידה ממקום נקי וחדש.

נשים רבות לא מכירות את גופן, ובמיוחד את איבר המין שלהן. במהלך המפגש, אני מציבה בפניהן מראה “תרתי משמע”. שם.. הן מתחילות את המסע הפנימי להבנה וחקירה של גופן. רק על ידי הכרת הגוף שלהן, יוכלו להגיע למצב שבו הן מודעות למה שמתרחש, ואיפה בגופן הוא מתרחש.

השלב הבא הינו לימוד התנועה ומיקוד התחושות לאזור הפנימי שהאישה מרגישה בו הכי נעים. בכל שיעורי הפילאטיס וה- core מדברים רק על סגירת הסוגרים וכיווץ שרירי רצפת האגן. התנועה שאני מלמדת מתייחסת לשחרור באותה חשיבות כפי שיש להתייחס לכיווץ. מה שאני הבנתי הוא שהמחזוריות של התנועה הנגרמת על ידי שחרור הנרתיק וכיווצו בצורה מסוימת תוך כדי שילוב של דמיון וראיית האנרגיה המתעצמת, גורמת לזרימת דם למקום, ומעלה את העוררות מינית. דבר חשוב מאוד בהבנת התהליך הינו העלאת האנרגיה המינית בגוף – הקונדליני. דבר זה נעשה במפגשים על ידי מדיטציה מינית, שבמהלכה הבחורה מדמיינת את התנועה שלמדה קודם, וגם את תמונת איבר מינה שבו התבוננה קודם כאשר הסתכלה במראה. וכמובן תרגול התנועה והבנתה על ידי הבחורה.

בין שני המפגשים הבחורה נדרשת לתרגל את התנועה – בהיבט הפיזי.

בנוסף לכך, ישנה חשיבות גדולה לצד המנטלי שבו היא צריכה להטמיע את השינוי. נהוג לומר שלמוח לוקח שלושה שבועות לשינוי התנהגותי. לכן בזמן בשלושת השבועות בין המפגשים, הבחורה אמורה להקשיב להקלטה של עצמה שבה ישנו משפט מעצים שגורם לה להאמין ביכולת שלה, שהולכת ומשתפרת מיום ליום, ומאפשרת לה לחוות הנאה מינית!
חשיבה חיובית חשובה מאוד. זאת אולי קלישאה, אבל אין ספק שבקרב האנשים בעלי חשיבה חיובית, ימצאו יותר אנשים מאושרים מאשר בקרב אנשים עם חשיבה שלילית. כחלק מאימון המוח לחשוב חיובי, הכנתי לעצמי דף עם שאלות מעצימות. רשמתי לי מספר שאלות והחלטתי להתייחס אליהן ברצינות בכל יום במשך שלושה שבועות.
תכלית השאלות המעצימות שאני נותנת לבנות, לגרום למוח לחשוב בצורה חיובית. אלו הן שאלות שהתשובה עליהן חיובית ומקדמת את המחשבה בנושא המיני.

לדוגמה: מה עוד יכול לעזור לי כדי שאוכל להתמסר לעונג המיני? התשובה לשאלה זאת הינה משפט חיובי ומקדם התייחסות למיניות. דוגמה נוספת: למה אני בוחרת להיות מחויבת  במיניות היומית שלי? גם התשובה לכך חייבת להיות חיובית ומקדמת. כאשר אנחנו עונים לשאלות כאלו יום אחרי יום, אנחנו מאמנים את המוח שלנו לחשוב בצורה חיובית. אולי בהתחלה זה נראה ונשמע מאולץ, אבל בסוף המוח מתרגל.. כמו הגוף..

גם דמיון מודרך הינו כלי עבודה נהדר לאימון המוח. המוח אינו יודע להבחין בין דמיון ומציאות, ולכן מה שאנחנו מדמיינים לאורך זמן ובעקביות, הופך להיות המציאות שלנו. כמו שנאמר בפתגם fake it until you make it””. עבדתי עם עצמי על דמיון מודרך. הכנתי טבלה וניסיתי לתאר לעצמי דרך חיבור למודעות, מה היא האורגזמה בשבילי. דמיינתי לעצמי מה אני רואה ברגע הזה, מה אני שומעת, ומה אני מרגישה, ואת הכל רשמתי.

במהלך המפגש אני מביאה את האישה לחשוב ולייצר לעצמה תמונה של אורגזמה. מה היא רואה – מבחינת המיקום, הגודל, הצבע, תמונת סטילס, וידאו וכו’.., מה היא שומעת – טון, עוצמה, קצב, פנימי, חיצוני וכו’, ומה היא מרגישה – מקום, תנועה, עוצמה וכו’. עליה לדמיין את איבר מינה ואת האזור שבו הכי נעים לה בתוך הנרתיק. על ידי יצירת תמונה זו, המוח הופך ליותר מרוכז לנושא עצמו, ומנגיש את תחושת ההנאה, אותה תמונה שהאישה יצרה לה לפני כן. במהלך הסקס, האנרגיה יותר ממוקדת, האישה הופכת ליותר נוכחת ויותר מודעת לחוויה, ועל ידי כך היא מצליחה לחוות הנאה גדולה יותר דרך החיבור לעצמה מהמקום העמוק ביותר.

ישנן כאלו שלאחר המפגש, בבית, קצת קשה להן לדמיין לאורך זמן. הן מתחילות, אבל לאט לאט המחשבה נודדת לתמונות אחרות בנושאים שונים שלאו דווקא קשורים לסקס שהיא נמצאת בו באותו הרגע.. הדרך להתמודד עם נדידת המחשבה היא דרך חזרה לאותה תמונת ההנאה המינית שנוצרה לפני כן בדמיון. לאחר מכן, שוב עושים מדיטציה מינית שתכליתה לצרוב את התמונה בראש ולעשות קישור בין התמונה שהמוח מפרש כהנאה, לבין התחושות הפיזיות שנוצרות על ידי התנועה                                                                                

כמובן, תרגול, תרגול ושוב תרגול.

בבית, לאחר המפגש, צריך לתרגל את התנועה ולדמיין את ההנאה המינית. חיוביות, נוכחות, אמונה, סבלנות ומוטיבציה, הינם תנאים הכרחיים להצלחה התהליך. בהתחלה זה נראה מעט מאולץ. אבל לאט לאט זה הופך להיות יותר קל. מתחילים להיות יותר נוכחים במעשה. מרגישים יותר, מקשיבים יותר, ומדמיינים יותר. רק לאחר תהליך חקירה זה, אפשר יהיה לגלות את האוצר הפנימי הקיים בכל אחת ואחת מאיתנו. בהצלחה

זה עבד בשבילי, זה יעבוד בשביל כל אחת!!

חשיבה חיובית חשובה מאוד. זאת אולי קלישאה, אבל אין ספק שבקרב האנשים בעלי חשיבה חיובית, ימצאו יותר אנשים מאושרים מאשר בקרב אנשים עם חשיבה שלילית. כחלק מאימון המוח לחשוב חיובי, הכנתי לעצמי דף עם שאלות מעצימות. רשמתי לי מספר שאלות והחלטתי להתייחס אליהן ברצינות בכל יום במשך שלושה שבועות.

תכלית השאלות המעצימות שאני נותנת לבנות, לגרום למוח לחשוב בצורה חיובית. אלו הן שאלות שהתשובה עליהן חיובית ומקדמת את המחשבה בנושא המיני.

לדוגמה: מה עוד יכול לעזור לי כדי שאוכל להתמסר לעונג המיני? התשובה לשאלה זאת הינה משפט חיובי ומקדם התייחסות למיניות.

דוגמה נוספת: למה אני בוחרת להיות מחויבת במיניות היומית שלי? גם התשובה לכך חייבת להיות חיובית ומקדמת. כאשר אנחנו עונים לשאלות כאלו יום אחרי יום, אנחנו מאמנים את המוח שלנו לחשוב בצורה חיובית. אולי בהתחלה זה נראה ונשמע מאולץ, אבל בסוף המוח מתרגל.. כמו הגוף.. גם דמיון מודרך הינו כלי עבודה נהדר לאימון המוח. המוח אינו יודע להבחין בין דמיון ומציאות, ולכן מה שאנחנו מדמיינים לאורך זמן ובעקביות, הופך להיות המציאות שלנו. כמו שנאמר בפתגם fake it until you make it””.

עבדתי עם עצמי על דמיון מודרך. הכנתי טבלה ובא ניסיתי לתאר לעצמי דרך חיבור למודעות, מה היא האורגזמה בשבילי. דמיינתי לעצמי מה אני רואה ברגע הזה, מה אני שומעת, ומה אני מרגישה, ואת הכל רשמתי.

במהלך המפגש אני מביאה את האישה לחשוב ולייצר לעצמה תמונה של אורגזמה. מה היא רואה – מבחינת המיקום, הגודל, הצבע, תמונת סטילס, וידאו וכו’.., מה היא שומעת – טון, עוצמה, קצב, פנימי, חיצוני וכו’, ומה היא מרגישה – מקום, תנועה, עוצמה וכו’. עליה לדמיין את איבר מינה ואת האזור שבו הכי נעים לה בתוך הנרתיק.

על ידי יצירת תמונה זו, המוח הופך ליותר מרוכז לנושא עצמו, ומנגיש את תחושת ההנאה, אותה תמונה שהאישה יצרה לה לפני כן. במהלך הסקס, האנרגיה יותר ממוקדת, האישה הופכת ליותר נוכחת ויותר מודעת לחוויה, ועל ידי כך היא מצליחה לחוות הנאה גדולה יותר דרך החיבור לעצמה מהמקום העמוק ביותר.

ישנן כאלו שלאחר המפגש, בבית, קצת קשה להן לדמיין לאורך זמן. הן מתחילות, אבל לאט לאט המחשבה נודדת לתמונות אחרות בנושאים שונים שלאו דווקא קשורים לסקס שהיא נמצאת בו באותו הרגע.. הדרך להתמודד עם נדידת המחשבה היא דרך חזרה לאותה תמונת ההנאה המינית שנוצרה לפני כן בדמיון.

לאחר מכן, שוב עושים מדיטציה מינית שתכליתה לצרוב את התמונה בראש ולעשות קישור בין התמונה שהמוח מפרש כהנאה, לבין התחושות הפיזיות שנוצרות על ידי התנועה.

וכמובן, תרגול, תרגול ושוב תרגול.

בבית, לאחר המפגש, צריך לתרגל את התנועה ולדמיין את ההנאה המינית. חיוביות, נוכחות, אמונה, סבלנות ומוטיבציה, הינם תנאים הכרחיים להצלחה התהליך. בהתחלה זה נראה מעט מאולץ. אבל לאט לאט זה הופך להיות יותר קל. מתחילים להיות יותר נוכחים במעשה. מרגישים יותר, מקשיבים יותר, ומדמיינים יותר. רק לאחר תהליך חקירה זה, אפשר יהיה לגלות את האוצר הפנימי הקיים בכל אחת ואחת מאיתנו. בהצלחה!

זה עבד בשבילי, זה יעבוד בשביל כל אחת!!

המפגש השלישי מוקדש לשילוב טכניקת הגל בתוך המיניות הזוגית ונלמד כיצד להעלות את האנרגיה המינית הזוגית.
מודל המיניות הזוגיות – כאשר הגבר והאישה רוצים (או לא רוצים..) באותה תדירות, אין בעיה.. אבל מה קורה כשאחד מהם רוצה יותר? איך מגשרים על הפער הזה?
נלמד כלים שילמדו אותנו לעבור ממצב שלישי למצב חיובי כגון מרווחי זמן, מודל אפר"ת, נקודת מבט מעניינת ותקבלו מדיטציה לניהול רגשות שתקשיבו ה במהלך מספר ימים.
בנוסף נעבור על תקשורת מינית זוגית מקרבת. כיצד עושים אותה בצורה נכונה? כיצד מסבירים לבן הזוג איפה ואיך אנחנו רוצות שהוא יגע בנו בלי שהוא ייעלב?
נעבור על מספר תהליכים זוגיים שיאפשרו לנו לתקשר בצורה נוחה יותר עם בן הזוג.
בנוסף לכך נלמד את לשלב את תנועת הגל לתוך המיניות הזוגית. נעבור על תנוחות שונות וניתן דגש לאיך עושים את התנוחה בצורה זוגית ונכונה.

שינוי גודל גופנים
Open chat

Contact to us