25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו!

״נתחיל מהסוף: כ-25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו!”

הקושי להשלים עם המצב של אי-יכולתי להיפתח ולהגיע לידי אורגזמה עם בן זוגי החל לחלחל בי לפני כ-10 שנים, כשהילדים גדלו והתחלתי לשים לב לגורם נוסף במשוואה המשפחתית : ״לעצמי״. גם לי יש צרכים והיה ברור שזה לא תקין להמשיך כך, אך באותה נשימה כרסם בי החשש מהתהליך, מהחיפוש אחר הבן אדם הנכון, שכוונותיו לסייע לי יהיו טהורים ובנוסף שיהיו לו את היכולות הקסומות לשפר את מצבי העגום.

שוב ״נוצחתי״ במערכה ובחרתי להוריד את צרכיי פעם נוספת לתחתית טבלת סדרי העדיפויות והפסקתי בחיפוש אחר הגורם המושיע.

חשיפה מקרית לכתבה על רוני ארז משכה את תשומת ליבי והובילה אותי ישירות לידיה. עם המון חששות, הגעתי למפגש הראשון מבין השניים. פגישה אישית, ״אחת על אחת״, עם אישה מקסימה שכבשה את אמוני ואת ליבי. מתוך כמיהה לשינוי במצבי, התעלתי על האינסטינקט המגונן שלי להיסגר ולשמור לעצמי את הבעיות, אשר באופן שגוי חשבתי כי הן ייחודיות אך ורק עבורי, והחלטתי להיפתח ולשתף פעולה. הגעתי לתהליך עם המון ציפיות מצד אחד ומן הצד השני, עם תחושת ייאוש, חוסר תקווה ואי-אמון בכך שגורם אנושי כלשהו יוכל אי-פעם לעזור לי.

חשוב לציין, כי התהליך עצמו דרש ממני השקעה של זמן, תרגול והתמדה אבל במהלכו אני, הבן אדם שחייב לשלוט בכל סיטואציה, הצלחתי להשתחרר בזכות רוני והשיטה המבורכת שלה ולהגיע לייעד המיוחל.

אני כותבת מילים אלו שבועות בודדים אחרי הטיפול השני. ברור לי שהתהליך עוד רחוק מלהסתיים, יש לי עוד הרבה מה ללמוד ואני בטוחה שעוד יהיו המון עליות ומורדות בתהליך (רגרסיה ותחושת תסכול כשלא מצליחים) אבל אני מרגישה שאני נמצאת בנקודה אחרת בחיי, שיש לי לאן לשאוף משום שתחושת ההנאה כבר ידועה ומוכרת לי וברור לי שאמונה בעצמי וביכולות שלי תוביל אותי חזרה לאותו מקום קסום.

אני מאחלת זאת, בכל ליבי, גם לנשים נוספות, שמכירות את הבעיה ה״פרטית״ שלי.

יפעת