סקס לייף

זהירות.. ספויילר לעונה השנייה של sex/life 🙂

“במשך מאות ואפילו אלפי שנים המיניות הנשית נתפסה כאחד הכוחות המסוכנים ביקום. היא נתפסה כמשהו שיש לרסן אותו מבחינה פיזית, חוקית ונפשית. החל מגן העדן והאישה הראשונה, חווה היקרה, סאלומה, מדוזה, הלנה מטרויה. כולנו סירנות המלאות בכוח עצום המסוגלות לספק ולחוות הנאה אדירה אך גם כאב הרה אסון, בכל מקרה, תמיד הכל באחריותינו..”

במונולוג הזה נפתח הפרק האחרון בעונה השנייה של sex/life סדרת הסקס המדוברת של Netflix.

אחרי הכל המיניות של האישה תמיד איימה על הגברים, והדרך שלהם להתמודד עם זה היתה לדכא את הנשים בין אם בכוח, אפליה או הומור מיני.

במסגרת הפוליטקלי קורקט העלילה מחברת בין גבר בתהליך פרידה מאשתו שמקיים רומן עם המנהלת שלו במשרד – אישה רווקה שמתאהבת בו ורואה את המשך חייה יחד איתו.

לגבר מותר להיתפס עושה סקס במשרד עם המנהלת שלו. ההתייחסות אליו נמדדת לפי כמה כסף הוא מכניס לחברה ולפיכך האירוע מסתיים בהאדרתו על תרומתו לחברה ובנזיפה קלה.

לעומת זאת עבור האישה האירוע המיני מסתיים בבושת פנים והיא מפוטרת מעבודתה באופן פומבי ומשפיל תוך הדבקת כינויי גנאי לאופייה ועם אפס סיכויי העסקה בהמשך. כי ב Netflix  לא אוהבים מנהלות שיש להן גם צורך מיני..

ככה זה כשתסריטאי Netflix עושים הכל כדי להמשיך את ההגמוניה המינית הנשלטת לכאורה ע”י הגברים שמצידם אינם יודעים כיצד לתעל את האנרגיה המינית המתפרצת שלהם, בעוד שמנשים נדרש להמשיך להתנהג גם כיום לפי תו תקן מיני שנקבע ע”י העולם הגברי ולשמור על עצמן מרוסנות או עסוקות בפנטזיה בלבד.

בכלל התסריט הפשטני מייצר דרמות שיכולות להיגמר בטרגדיה אך הפלא ופלא תוך מספר דקות הכל מסתדר ללא נפגעים וכך גם תאונה קשה שיכלה להיגמר בבכי ובצורה טרגית מסתיימת תוך כמה דקות בפשרה כספית ובריאות איתנה לכל המעורבים בה.. נישואים שלא מאהבה לאישה יפייפיה בהיריון מסתיימים באבהות חד צדדית של הגבר תוך כדי היעלמותה של אשתו לעתיד לא ברור.. וגבר שנראה היה שהוא במסע של הרס עצמי דרך השפלה והתנהגות מבזה ונקמנית כלפי נשים, מגלה את עצמו מחדש מול אישה לא ברורה כי אין מה לעשות, גבר – מיני ככל שיהיה, מוגדר על ידי האישה שלצידו.

לראות..? בוודאי ועדיף עם בן/בת כי הצפייה בסצנות הסקס הרבות מעוררת מינית וכל המרבה (בעניין העוררות המינית..) הרי זה משובח ועדיף לראות כל פעם פרק אחד בלבד כדי לא לבזבז אפשרויות לסקס מדהים לאחר מכן..  🙂

ועוד התייחסות לסיום.. הוא והיא בני זוג אמיתיים בחיים ובשביל לדעת מי הזוג.. תעשו כבר גוגל.. 😃