רוני ארז - מדריכת אורגזמות
הנאה משנה חיים
Previous
Next

"היום שנפגשתי עם רוני הוא היום שבו גיליתי את המיניות השוכנת בתוכי…." (שלי פ.)

זה עבד בשבילי, זה יעבוד בשביל כל אחת!!

"25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו!" (אירית ג.)

קורסים אונליין

הקורס אונליין שלי, יעזור לך להתחבר מחדש למיניות שלך, לאורגזמות שלך, ולהיות מולטי-אורגזמית תוך 7 שלבים פשוטים וקלים להבנה. הוא מיועד עבור נשים שלא מצליחות לחוות אורגזמה כלל, נשים שלא מצליחות לגמור אורגזמה ואגינלית, נשים שהיו רוצות לשפר את ההנאה המינית שלהן, נשים המתמודדות עם בעיות פוריות או עם תופעות גיל הבלות, או נשים שחוות ירידה בחשק המיני שלהן, כולן יכולות ליהנות מהתהליך שבקורס שלי, ולשנות לעצמן את החיים לטובה, ב-7 שלבים פשוטים!  אני מזמינה כל אחת ואחת לעשות את הצעד שישנה את החוויה המינית שלה. כל הישג מתחיל בהחלטה לנסות!!

"הלוואי והיה אפשר לשכפל אותך ולהעניק לכל אישה בעולם את הבשורה!" (גילה ד.)

מהתקשורת

"ולא, אני לא רוצה להיות קורבן יותר. אני רוצה את הזוהר הזה שיש לרוני ארז. אז אני משיבה מלחמה ומתחילה לשחות כמו שהמליצה לי. ומהר מאוד מתאהבת בזה. מי היה מאמין שאני אלך די בכוח למדריכת אורגזמות.. בתוך שבוע אני מרגישה קלה, אני מרגישה מפוצצת בנשיות ומלאת יכולת, שוב אני קמה בבוקר ונרגשת מהיום שלפניי"
"בבית של רוני וניצן ארז בצפון תל אביב אין סלון. כלומר יש, אלא שכרגע הוא הובל אחר כבוד אל החצר, ואת מקומו תופס כעת מעגל של כריות ישיבה אדומות על גבי שטיח פרוותי,גם הוא אדום. בעוד כמה שעות תיערך כאן עוד סדנת "להיות אישה". כעשר נשים בגילאים ובסטטוסים שונים יגיעו לפה כדי ללמוד את השיטה שפיתחה..."
"בזכות המפגש הראשון, הצלחתי לקחת חזרה את הבעלות על המיניות שלי, על החושניות שלי, על החרמנות ועל ההנאה שלי. למדתי את הגוף שלי מחדש, איך הוא פועל, ממה הוא נדלק, מה הוא אוהב ואיזה יחס מגיע לו לקבל מהיום. הבנתי שההנאה המינית שלי תלויה רק בי ושזה בכלל לא משנה מי הגבר או איזה כמה "גדול" יש לו..."

"את המפגש והתרגול עם רוני אין להחמיץ – חוויה מכוננת ומתנה לכל אישה" (דורית ס.)

משחק קלפים זוגי

משחק קלפים זוגי אשר יאפשר לכם לעבור יחד מסע מיני מרתק. המשחק יעזור לכם לגלות ולהעשיר את עולמכם ויוביל אתכם אל שיאים מיניים וזוגיים חדשים!

מטרת המשחק היא להעצים את גלי העונג האישיים והזוגיים שלכם, עד לסיומת המושלמת!

"לפני שנה וחצי נתקלתי בכתבה שתפסה לי את העין. בפתיחות ובגילוי לב, דנה ספקטור תיארה את המפגש והתובנות שקיבלה ממך."
(שרית)

ביצת ג'ייד סינית

התרגול עם ביצת הג'ייד, מחזק את שרירי רצפת האגן, מגביר את החשק המיני וההנאה מסקס, ותורם לחיים מלאי תשוקה, חיוניות ושמחת חיים. רצפת האגן, מקום "מסתורי" ומוצנע הנמצא בתחתית האגן, ומורכב מרקמות רכות: שרירים, עצבים, תשתית של כלי הדם ורקמות חיבור.

"רוני היא מקצוענית אמיתית בתחום שאף אחד לא מדבר עליו, והדברים שגיליתי אצלה על האורגזמה הנשית, המשיכו להדהים אותי גם ימים אחרי המפגש" (שלומית י.)

יצירת קשר

צור קשר בנייד, במייל  או מילויי הטופס

טלפון: 0522434197
דוא"ל: roni@ronierez.com

"רוני, אפשר להגיד שעשית שינוי דרמטי בחיים שלי והוספת להן הרבה כח ועוצמה נשית מעבר לחוויה המינית." (דנית מ.)

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat

Contact to us