שיטת הגל: כך המיניות תעזור לך לשדרג את חייך

בסדרת הראיונות " מסע חיפוש ", בוחנת שלומית שרביט ברזילי שיטות טיפול שונות המסייעות להתפתחות אישית. הפעם עם רוני ארז, מפתחת "שיטת הגל" המאפשרת לכל אישה ללמוד לשלוט בהנאתה המינית. צפו

על קצה המזלג:

שיטת טיפול פורצת דרך שעובדת על היכולת שלנו ליצור שינוי תפיסתי בכל הנוגע למיניות שלנו. השינוי התפיסתי מאפשר לנו לשנות את ההתנהגות המינית שלנו וכתוצאה מכך להתחבר אל הגוף שלנו ברמה הפיזיולוגית.

בנוסף לזה, השינוי התפיסתי יביא להתנהגות אחרת שמביאה את האישה להיות מחוברת לעצמה ולגוף שלה – זה יהפוך כל אישה להיות המלכה של החיים שלה, זאת ששולטת בהנאה המינית שלה.

איפה ומתי?

את השיטה פיתחה רוני ארז, מאסטר ב-nlp, ב-2014 בעקבות תהליך שעברה עם עצמה ובעקבותיו הצליחה להבין את המנגון הפיסיולוגי והפסיכולוגי שאיפשר לה, ואחר כך למאות נשים אחרות, להגיע לעוד ועוד שיאים מיניים.

למי השיטה מתאימה?

השיטה נלמדת בסדנה בת שני מפגשים פרונטליים בני 3.5 שעות כל אחד, או על ידי קורס אינטרנטי בן שבעה שיעורים מוסרטים. שניהם מתאימים לנשים שרוצות לשפר את החוויה המינית שלהן, נשים שמרגישות שהן לא ממצות ומממשות את הפוטנציאל המיני שלהן, נשים שלא מצליחות לחוות אורגזמה כלל, נשים שלא מצליחות לגמור אורגזמה ואגינלית, או נשים שחוות ירידה בחשק המיני שלהן.