נשים ממליצות

לינק לפוסט שכתב הסופר גבי ניצן

על הזכות המולדת לעונג מיני והחובה לאחריות עליה

וואו, איך להתחיל לכתוב על סדנה למיניות? ולמה בעצם לכתוב? וגם – למי אני כותבת?

  • לרוני ארז – שעושה עבודת קודש בריפוי והעצמה נשית וזוגית?
  • ואולי לאחיותיי, חברותי לקבוצה של רוני, היפות, האמיצות והנחושות, שחלקנו יחד את המרחב המתרחב בסדנת המיניות הנשית?
  • ואולי יותר משמעותי שאכתוב לאחיות של כולנו, אלה שעדיין לא פגשתי, הנשים בכל הגילים שעוד תשתתפנה בסדנאות “הגל” הבאות?
  • או שהכי חשוב שאכתוב לעצמי?

אני דוקטור לפסיכולוגיה קלינית, שותפה לתהליכי ריפוי מזה 36 שנים. בסדנה של רוני בחרתי להשתתף, כי  כמה שזה יישמע מוזר ולא סביר, מיניות ובעיקר מימוש העונג המיני, לא נלמדים בשום מחלקה לפסיכולוגיה. נאדה. כלום. אפס. ובהתאמה, פסיכולוגים יכולים לחפש מזור לבעיות נפשיות וזוגיות “מתחת לפנס”, כשהרבה מהסבל קשור למיניות המיואשת של האישה, של הגבר ושל המרחב הזוגי. אין לכם מושג כמה זוגות מתרחקים זה מזה, כמה משפחות מתפרקות, וכמה ילדים משלמים מחיר נפשי מיותר, בין היתר כי פסיכולוגים לא יודעים לשאול, שלא לדבר על לתת מענה.

לכולנו יש זכות מולדת לעונג. לא יותר, אבל גם לא פחות, מאשר לכל בעל חיים אחר בכדור הזה. אבל – וזה אבל ענק, להבדיל מבעלי חיים שמחוברים בפשטות טבעית לזכותם  המולדת לעונג – אצלנו, בני האדם, ובעיקר (אבל לא רק) אצלנו, בנות האדם, המיניות והחיבור למיניות משובש קצת (ואם נודה על האמת הערוצה, לא משובש קצת – אלא הרבה).

אז איך השתבש לנו משהו שהוא כל-כך טבעי? הנוסחה סופר פשוטה. זה עובד ככה:

  • כשיש אישוש (לכל דבר) – יש מימוש (של כל דבר).
  • אבל, אם במקום אישוש יש ביוש– בדיוק שם ישתוללו רוחות הייאוש.

תראו, האימהות איששו ונתנו לנו את מה שהן ידעו לתת ולאשש. אבל הן לא יכלו לתת וללמד אותנו את מה שהן לא ידעו, בוישו בעצמן, ואולי אפילו התייאשו. ולכן – לא, זה לא עוד פוסט  על “בואו נאשים את אמא”. אלא קודם כל על האחריות שלנו, נשים, בכל הגילים, על עצמנו, על גופנו, על מיניותנו, על הזכות שלנו לעונג, ובראש ובראשונה על האחריות שלנו לרכוש כל ידע.

אבל מה עושים כשהאימהות שלנו  בעצמן לא ידעו, התביישו, ואולי אפילו ייבשו את מיניותן? איפה שהאימהות שלנו נעצרו – שמה רוני ממשיכה. וממשיכה. וממשיכה. למעלה משני עשורים שרוני חוקרת על גופה שלה, את המיניות הנשית, ואת כל שגילתה יחד עם ניצן בן זוגה, היא אספה לידע נרחב, סיסטמתי, פרקטי, ובו בעת עמוק, רגיש, ומחובר לנפש, ידע אותו היא חולקת עם נשים מכל הגילאים, מתוך שליחות עמוקה, בנדיבות, פתיחות, וכנות אינסופית.

הייתי בהרבה סדנאות והשתלמויות בחיי האישים והמקצועיים. רוני יוצרת משהו בליגה אחרת. ובהתאמה, כולנו, כל האחיות לקבוצה, יצאנו אחרות משנכנסנו, הצעירה בינינו – יפהפייה ומתוקה אמיתית, בראשית שנות העשרים לחייה שהגיע מרחק שעתיים נסיעה לכל כיוון, והמבוגרת? האמת אני חושבת שזו הייתי אני, מתקרבת לשנת השישים בחיי.

בסוף הסדנה, רוני הוציאה מצלמה.

– “מצטלמות?” היא אומרת במנגינה שיש בה יותר הזמנה מאשר שאלה.

– “את תעלי את זה לאתר?” אני אומרת במנגינה שמבהירה חד משמעית ש: “אם את מעלה לאתר את התמונה שלי כמשתתפת בסדנה על מיניות – אז תשכחי מזה”.

– “כן”  היא אומרת, “בטח שאשים באתר”, ומוסיפה בטבעיות פשוטה כמו כל מה שהיא אומרת: “למה לא?”

נסוגותי לאחור.

  • “כי אני מתביישת… זה למה לא” , אני חושבת לעצמי. “כי אין מצב שמטופלים וסטודנטים שלי יראו אותי משתתפת בסדנה הזאת. פשוט אין.”

ו- אז.. פתאום האוזניים שלי שומעות את הלב נוקב באמירה שמסבכת אותי עם היושרה הפנימית שלי: “ואם היית משתתפת בסדנת בישול גורמה? או בטיול  מדהים לאיסלנד עם מדריכה מהממת   גם אז היית יוצאת מהתמונה? אה? ואני נאלצת להודות בפני עצמי, שאם אני באמת מאמינה בכל מה שכתבתי למעלה, על הזכות לאישוש ולמימוש (וגם למישוש…) – אז אני לא רק צריכה, אלא (במחילה מכבוד הבושה שלי) אני גם מחויבת להתנהל עם עצמי מול עצמי ומול העולם בהתאמה, שזה אומר: להיכנס בפנים גלויות למרכז התמונה ולחתום את הפוסט הזה בשמי המלא: ד”ר שולמית מילך רייך (ענבר).  

  • כי די כבר לשתף פעולה עם ביוש וייבוש, וייאוש!
  • כי האמת הערומה היא שהזכות לעונג היא זכות מולדת!

וכי רוני  – יודעת. Oh Mama!

בואו אתן, תשלחו את בנותיכן (שבגיל המתאים) ותמליצו לאימהותיכן (בכל גיל)…

                                                                                                שולמית

 

רוני יקרה

אל הסדנא שלך הגעתי במקרה. חברה הכי טובה שלי עברה אותה ובכלל התכוונתי להעניק אותו במתנה לאחותי. אבל אחותי אמרה שאחרי הלידה אין לה זמן. החלטתי ללכת במקומה למרות שאין לי ולא היו לי בעיות באורגזמות.
משהו בתוכי לחש לי – ואם בכל זאת תנסי. אני מודה ללחישה הזו שמצילה אותי כל פעם מחדש.
אני בזוגיות כבר 11 שנה עם בעיות באינטימיות וכאשר התחלתי את הסדנא הייתי כראשה – דומה לפרח שנבל.
בזכות הסדנא והחל מהמפגש השני כבר – החל בחיי שינוי משמעותי. פתאום הבנתי שיש לי שם שושנה פורחת ריחנית ושזה הסוד שלי, לפעמים אני נזכרת בזה כשאני סתם מהלכת ברחוב וחיוך ממזרי עולה על פני.. הרי יש לי סוד קסום. התאהבתי , ולא הבנתי במי. אחרי כמה ימים הבנתי – התאהבתי בעצמי 😃
רזיתי 10 קילו, צילמתי סרט, התאהבתי , חייתי חיים מלאים כאישה, אנשים לא מזהים אותי, מה עובר עליך אומרים לי.
מה שעובר עלי זו שהפכתי לאישה אמיתית, פורחת, עוצמתית ודומה למזרקת החיים.
ששת החודשים האחרונים מאז סיימתי את הסדנא היו מסע עמוק ומרתק והחודשים הכי יפים בחיי עד כה.
מבחינה פרקטית, אם צריך לומר, לקחתי אחריות מלאה להנאה שלי במין עם בן הזוג וזה ממש מהפך מבחינתי. יצאתי ממצב של קורבן תלוי והפכתי להיות למלכת החיים של עצמי.
הדרך עוד ארוכה אני יודעת אבל זו לידה מחדש, כמו פניקס, לידה מאפר לחיים חדשים, מלאי צבעים. העוצמה שלי מפתיע אפילו את עצמי..
והשושנה הקסומה תמיד שם להזכיר 😘
אוהבת אותך מאוד! להרבה חברות המלצתי על הסדנא, תודה לך אהובה יקרה שאת מעבירה לנו ידע נשי קוסמי 

ויקה ❤

רוני המדהימה והאהובה!!! ☺️

את זה קיבלתי אתמול. כל פעם מחדש מחמם את הלב לקבל כאלו הודעות כאלו שנותנות אנרגיה רבה להמשיך לעשות את מה שאני עושה. תודה עדי 🙏😀♥

רוני המדהימה והאהובה!!! ☺️

לפניי כמה חודשים (ממש קצת) בן זוגי הציע לי ללכת לסדנא שלך. מודה, הייתי סקפטית ממש.

הגעתי אחריי שנה וחצי של חוסר ידע, חוסר מודעות ובעיקר הרבה תסכול ובכי. שום דבר בנושא של המיניות (האישית והזוגית) לא הלך לי.

אחריי שנה וחצי שבהן פניתי לאנשי מקצוע ולספרות, ואחריי הרבה ניסיון שלא הצליח, הגעתי אלייך.

רוני. את אישה מדהימה ומיוחדת עם המון פתיחות, הכלה ובעיקר הכוונה. את הכי ברורה וישירה שיש. פתחת לי את הראש בצורה מטורפת, פתחת לי את הלב, ובעיקר גרמת לי להכיר את הגוף שלי מחדש ולהסתכל על נושא היחסים והמיניות בזווית שונה וטובה!

אני רוצה לשתף אותך שקרו הרבה דברים טובים בזכותך: אני מתרגלת את התרגילים שנתת לנו, אני הרבה יותר חופשיה ביחסי מין (פיזית ומחשבתית), מכירה כיום יותר טוב את הגוף שלי והשבוע גם הצלחנו חדירה מלאה בלי כאבים בכלל!!!

אני כמובן אמשיך בלימוד, בתרגול ואמשיך לעשות שימוש בכלים שנתת לי. אני מספרת לחברות עליך ועל הדרך המדהימה שלך…

אחריי כל החפירה, אני פשוט רוצה להגיד לך-תודה!!!

עדי ❤️❤️

היי רוני היקרה,

אמנם עדיין לא הגעתי לחוות אורגזמה דרך התרגול, אבל אמרת ליהנות מהדרך, והרגשתי צורך לשתף אותך גם בדרך שאני עושה לשם (ואני אגיע!).

רציתי לספר לך שמאז שהתחיל הקורס, פתאום הרגשתי חזקה מספיק כדי להפסיק קשר שעשה לי לא טוב, וזה גרם לי לתחושת שחרור מאוד גדולה. המיניות שלי גברה מאוד מאוד, והאיבר היבש שנראה לי שיצא מכלל שימוש פתאום התמלא חיים וחזר להיות לחלוחי ועסיסי. כל פעם שאני רואה כתמי הפרשות על התחתונים, אני עפה, שלא לדבר על הרטיבות (עדיין לא השפרצות, פשוט רטיבות של עונג) במהלך התרגול שעושה אותי ממש מאושרת. התרגול הופך להיות מיני יותר ויותר.

עדיין לא מצאתי מישהו שבא לי לתרגל עליו, אבל אני על זה. מאוד מאוד סקרנית לדעת איך זה יהיה עם גבר עכשיו. ורוצה לשמוע עוד משהו? הבוקר קיבלתי מחזור. לא קיבלתי יובלות, ואין לי ספק שהעוררות החדשה היא זו שגרמה לו להגיע. כבר אמרתי לך תודה על הכל, אבל אני רוצה להגיד שוב ושוב ושוב. מבחינתי עשית הנשמה למיניות שלי.

וכן אני גם מרימה לעצמי המון על שלא ויתרתי, ושחיפשתי ומצאתי ונרשמתי ובאתי, ועל כך שאני מתרגלת וממנטרת ומאמינה.

ת-ו-ד-ה-!

בגיל 46 הגעתי לתובנה שאני לא יודעת למה אני מסוגלת

בגיל 46 הגעתי לתובנה שאני לא יודעת למה אני מסוגלת בכלל, לא באמת. לא בתחום המיני ולא בשום תחום אחר בחיים. הגיעה העת לשבור קצת תקרות זכוכית.

עם התובנה הזו הגעתי לרוני, כמה שנים אחרי שקראתי את הכתבה ההיא של דנה ספקטור (נו מה אני אעשה, אני מבשילה לאט…)

כדור ריטלין אחד לאחר מכן ואני בסדנה. מילה אני לא אפספס, מילה.

אף פעם לא הייתי תלמידה מצטיינת, אבל שככה יהיה לי טוב, בקורס הזה אני אהיה לא פחות מתלמידה מצטיינת. זה לא שאני לא יכולה ללמוד הרי, זה פשוט שהתמריץ אף פעם לא היה מספיק אטרקטיבי…

יש בה משהוא ברוני הזו, מין כוח טבע כזה שסוחף אחריו כל אדם שנמצא מסביבו בהתלהבות. ארצית, מעשית, עם הרגליים נטועות עמוק עמוק בקרקע, כמו שאני אוהבת.

מהר מאוד גיליתי שהתכנים שהיא מעבירה הם הרבה מעבר לתנועה היבשה, שהרי אנחנו האויבים הכי גדולים של עצמנו. הגוף לא יאפשר את מה שהראש לא מרשה. Mind Over Matter.

בסוף המפגש הראשון הגעתי לתובנה שבשעה שבאתי לקנות תפוח, אצא מהצד השני עם סלט פירות שלם. בסוף המפגש השלישי זה כבר הרגיש כמו פאקינג סניף של רמי לוי.

אז כיאה וכיאות להקבצה א’ שאני, יצאתי להרפתקה עמוסה בכלים חדשים באמתחתי. בשביל כבוד צריך לעבוד, וה’עבודה’ מעולם לא הייתה מהנה יותר.

מיום ליום מצאתי עצמי מתרכזת יותר ויותר בדרך ופחות ופחות ב’מטרה’.

לרגעים זכיתי להצצות למה שעוד מצפה לי.

קצת קשה להתכחש לקיומן של אנרגיות וצ’אקרות כשאת מרגישה זרמים נוכחים וברורים שעולים ויורדים במורד עמוד השדרה שלך. קצת קשה לשתות כשאת רועדת כמו עלה נידף גם חצי שעה אחרי.

קצת קשה לא להרגיש אידיוטית כשאת מצליחה לחוות עונג מסוג שלא הכרת, על אף שהיית משוכנעת עד לפני רגע שאי אפשר ללמד כלב זקן טריקים חדשים. אז זהו, שאפשר.

אז עשו לעצמכן טובה, קומו ועשו מעשה. אם עדיין לא הבנתן, אתן יושבות ברגעים אלו ממש על מכרה זהב.

דנית

אני חוגגת את המיניות שלי!

רוני אהובה,
מקווה שמהמילים שלי תגיע הבשורה לכל מי שהיתה מתסוכלת כמוני…
כבר כמה שנים אני עוקבת אחרייך ב”סתר” אחרי שנחשפתי לכתבה עלייך.
בחורה בת 35 עם שני ילדים פיציים. (המעקב התחיל הרבה לפני שהם הגיעו) ותמיד אומרת לעצמי זה לא זמן מתאים, גם ככה עליי זה לא יעבוד דוחה ודוחה ודוחה את הטלפון שמי ידע שכמה שנים אחרי יחולל את השינוי הגדול שעשית. ועוד הפלא ופלא לא בפגישות אישיות אלא במסגרת סדנא…
מעולם לא חווית אורגזמה, מעולם לא ידעתי מה זה ליהנות מהמיניות שלי. אפשר לספור על יד אחת את כמות הפעמים שנהניתי בזמן סקס.
כשאזרתי אומץ ושיתפתי חברות שאין לי מושג מה זה לגמור, הן אמרו לי לגעת בעצמי.
וניסיתי כמו חיילת טובה:)
אבל רק המחשבה על זה העבירה בי כזאת צמרמורת של גועל שפשוט לא הייתי מסוגלת.
אלוהים יודע למה בזמן הקורונה הבנתי שחיים יש רק אחד.
ולי יש את הזכות להיות מאושרת גם בתוך הזוגיות שלי שאגב היתה יותר ממושלמת חוץ מזה.
אז הרמתי את הטלפון וזה קרה.
שכנעת אותי להגיע לסדנא למרות שהתעקשתי על פגישות פרטניות.
כי כזאת אני, כלפי חוץ הכי זורמת , הכי קלילה הכי כיפית ובפנים מה ששלי שלי.
הבטחת שתלווי אותי יד ביד, ויד ביד זה לא המושג לתאר את מה את עבורי.
חייבת לציין שהכי כיף בתוך התהליך זה שגיליתי אותך כדמות עם רגליים על הקרקע שיכולה לדבר לכל אחד.
אז היום כולה חודש וחצי אחרי הסדנא, אני חוגגת את המיניות שלי!
מצאתי בי פינה שלווה שלי. אני לא רק חווה אורגזמה אני משפריצה?!?
😳😳😳
אני !!
בתוך מציאות פסיכית של שני תינוקות ועבודה תובענית בחיי🤚
וקורונה; וסיפורים וקשיים.
חוגגת את האהבה עם בעלי, חוגגת את האהבה עם עצמי.
ומיום ליום מגלה כמה החיים האלה שווים.
הכנסת לי כל כך הרבה טעם לחיים, שאפילו לא ידעתי כמה שהיה חסר.
תודה לך!
תודה לדנה ספקטור על הכתבה ההיא…
תודה לך שהכרנו ושנכנסת לחיי.
תודה שאת ממשיכה ללוות אותי
יש לי הרגשה שמצאתי לי מנטורית לחיים לא רק לעניין האהבה אלא לעוד המון בחיים.
איזה כיף לי
ואיזה כיף לכל אחת שתפגוש אותך בחיים שלה ושתשני אותם מקצה לקצה כמו שאת עושה עבורי.

חגית

הרמת מסך לעולם הזה!

כשהחלטתי להגיע לסדנה של רוני הייתי במקום די נמוך מבחינת החיבור שלי לעצמי, והידע שלי על עולם המיניות היה מועט וחלול.
הייתי ממש מיואשת. חשבתי שבכלל אין לי את היכולת לחוש עונג פיזי משמעותי בקיום יחסי מין, מה שיצר אצלי המון תסכול, גם בתוך הקשר הזוגי שנמצאתי בו.
המפגש הראשון אצל רוני הפך את עולמי. קיבלתי סיסמאת גישה/ הרמת מסך לעולם הזה.
קיבלתי את הנשיות והמיניות שלי במתנה בגיל 26. לא רק שקיבלתי ידע, כלים ותרגילים מרוני להגעה לעונג פיזי, קיבלתי גם ביטחון ושפה בנושא, אומץ, נפתח לי הסכר לסקרנות, קיבלתי תמיכה וייעוץ אישי ממנה מתי שרק הייתי צריכה והרגשתי שאני פותחת במסע ענק ומרגש.
מאז פשוט מעין נוספה לי אונה נוספת במוח שעסוקה בהגעה שלי לעונג ובחיפוש הדרכים להעצים אותו. אין לי יכולת לתאר במילים כמה זה באמת היה משמעותי עבורי ולאישה שאני מתפתחת ופורחת להיות.אני מאחלת לכל בחורה בכל גיל באשר היא, לתת לעצמה את המתנה הזו, ובכך להיות יותר מלאה ומאושרת, לשפר את הקשרים הזוגיים שלה, ולפתוח ולהעמיק כמוני במסע כמעט הכי חשוב בחיים.

היום שבו גיליתי את המיניות השוכנת בתוכי, דנה כהן

״היה לי את כל הרקע הקלאסי לקושי שלי בקבלת המיניות והנשיות שלי: הנושא היה טאבו בבית, גדלתי במערכת חינוך דתית שמרנית, ובני הזוג שלי היו מהסוג הלא מוצלח, או ליתר דיוק – מהסוג שעדיף לפגוש אותם כשאת כבר יודעת מה את רוצה. גם המזל לא שיחק לטובתי, מזל בתולה. שנאתי את השאלה הזו, “איזה מזל את?”, כי אז באה ישר השאלה, “אז מה, את בתולה?”

הי רוני

הגעתי אלייך כבר על סף ייאוש. חשבתי שלעולם לא אוכל להרגיש משוחררת עם המיניות שלי, עם היכולת שלי להגיע לרמות הנאה אחרות וכל זה תוך כדי תחושה שיש בי משו לא ברור שכל כך רוצה לפרוץ החוצה ולא מצליח…

אולי זה בגלל הרקע השמרני בו גדלתי, אולי זה בגלל החוסר נוחות שלי או אולי בגלל מה ששמעתי כל הזמן.. שאני לא בסדר… ושהבעיה היא אצלי… הצלחתי להגיע לאורגזמה אבל הקושי תמיד היה בלנתק את הראש מכל מה שמסביב…

הסדנא היתה חוויה מעצימה לי כאדם וכאישה. כבר מהפגישה הראשונה משו השתנה. הדברים שאמרת והתרגילים שלימדת ובעיקר דברייך שלא הפסיקו להדהד לי בראש – כל אחת מסוגלת!

אז אם ככה גם אני יכולה… וזה פשוט קרה.. מעבר להנאה והסיפוק, בזכותך הבנתי שהבעיה היא לא בי…שאני בסדר… ואף יותר מבסדר!!!!!! אני מרגישה שזה השפיע עליי לא רק ברמה המינית, כי אם בכל תחומי החיים… ההבנה שאני בסדר…

אין לי מילים להודות לך על החוויה אותה עברתי. זו סדנא חובה לדעתי לכל אחת באשר היא להעצמת הנשיות והמיניות, אבל בוודאי לכל אותן נשים המרגישות שיש בהן יכולות לא ממומשות, או לנשים המעוניינות לגלות עולם ומלואו על עצמן… בכל גיל ובכל מצב משפחתי…

תודה ענקית!!!!!!!
הילה

25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו! יפעת

נתחיל מהסוף: כ-25 שנות פעילות מינית נטולי הנאה הסתיימו!

הקושי להשלים עם המצב של אי-יכולתי להיפתח ולהגיע לידי אורגזמה עם בן זוגי החל לחלחל בי לפני כ-10 שנים, כשהילדים גדלו והתחלתי לשים לב לגורם נוסף במשוואה המשפחתית : ״לעצמי״. גם לי יש צרכים והיה ברור שזה לא תקין להמשיך כך, אך באותה נשימה כרסם בי החשש מהתהליך, מהחיפוש אחר הבן אדם הנכון, שכוונותיו לסייע לי יהיו טהורים ובנוסף שיהיו לו את היכולות הקסומות לשפר את מצבי העגום.

שבוע טוב ומבורך אישה יקרה ואהובה.. חייבת לשתף אותך..

נפרדתי מבן זוגי שהיה ב4 החודשים האחרונים. הרגשתי שזה לא היה מדויק עבורי..
המשכתי הלאה.. בשלמות ושמחה בלי רצון לחפש אחרי הגבר הבא שיספק אותי..
אני פשוט המומה מעצמי מחדש בכל יום שעובר..
וכ”כ הרבה בזכותך..

הבנתי דרך התהליך איתך המון, וקצרה היריעה מלהכיל, אבל אם אנסה בכל זאת למצוא..
אז אלו עיקרי הדברים: הבנתי שהחיים זה עניין של בחירה ולקיחת אחריות וראה איזה פלא,  גם בהיבט המיני.. זה לא תלוי בגבר.. ובטח לא בגודל של האיבר שלו ובוודאי שלא בביצועים..
זה בטח יכול להוסיף, אבל לא על זה אני בונה את כל תקוותיי..

ומהמקום הזה בדיוק, היום, כשבא לי.. זה פשוט קורה איתי, קודם כל עם עצמי, שזו בעצם האהבה הכי גדולה שלי.. אפילו בנהיגה..
למדתי בתהליך הזה כמה חשוב לחבק את הילדה שבי, באמת ולא תאמיני, היום גם נשפך לי קפה ומתנפצת הכוס.. ואני לא אגיד רבע מילה רעה על עצמי.. וזה מקום כ”כ מצמיח ומקדם שאני אפילו לא יכולה לתאר עד כמה..
למדתי שמין ומיניות זה דבר אלוהי רוחני קדוש ויפה..
פוררתי ופירקתי את כל הפרדיגמות הישנות…

נפגשתי אתמול עם מישהו שהכרתי לפני שנה (היכרות על בסיס פיזי בלבד) למפגש חד פעמי ללילה והרגיש לי אחרי, מוזר אפילו מיותר..

השלמות שהגעתי אליה מבחינה נפשית ומינית פשוט מדהימה אותי..

הייתי עכשיו בתהליך קצר אצל מאמנת עסקית היא אמרה לי תפסיקי להיות כמו  הדבורה שבכוורת.. שרצה מפרח לפרח.. תהיי מלכת הכוורת..

יבואו אלייך.. היא אמרה את זה בהקשר העסקי..
ופתאום אני רואה איך זה קורה מול גברים..

אהובה-מברכת אותך כל יום.. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

זכות אדירה בשבילי שפגשתי בך..

מרב

רוצו על זה

לפני כשבוע שיצאתי מהפגישה השנייה שלנו,
אמרתי לך שמתי שהוא אני אעלה “פוסט הכרת תודה” עבורך.
הרגשתי שאני צריכה עוד זמן, לתת לכל מה שקיבלתי מימך בנדיבות רבה, לשקוע, להתחבר, לדייק את עצמו אליי, לזוגיות שלנו וחיי בכלל.
לא תיארתי לעצמי כמה מהר אני ארגיש את התנועה בחיי של הלמידה איתך. אני מלאה בהכרת תודה אלייך, לדרך שלך, לנתינה שלך, למודעת. וכמו תמיד שאני נפגשת במשהו טוב, אני צועקת את זה לעולם,  כי למה שרק מעטות ידעו וייהנו מזה? כמה שיותר, כך יותר טוב לכולנו.
שנים אני בתהליכי שינוי, מודעות, למידה דרכם אני מביאה עוד ועוד שפע לתחומי חיי, עוד שימחה, תודעת אושר והכרת תודה.
גם המיניות שלי בחקירה מתמדת על ידי ואני מוצאת שהיא משמעותית
כמו כל תחום אחר בחיי וכחלק מהחקירה שלי, מצאתי אותך ולא במקרה.
אני קוראת, שואלת שאלות, מקשיבה, מדברת וצוחקת את ועל המיניות שלי, מתוך צורך להתרחב גם במקום הזה, להעצים בו את השמחה, את השפע, להעמיק איתו אל התודעה וההכרות שלי את עצמי.
איתך רוני זה פשוט מדויק לי.
אני לחלוטין עוד בתוך התהליך המבורך הזה (על אף שסיימנו להיפגש), אני מתרגלת את התרגול היומי, מתרגלת את הטכניקה ואחד הדברים היותר טובים שקורים לי בתהליך איתך הוא השינוי התודעתי שאני חווה.
זה כמו קסם,  עם כל הכבוד לאורגזמות ויש כבוד, “הלא לשם כך התכנסנו”, החוויה האמיתית שלי היא בדרך, בעונג בכל רגע מבלי להתעסק ברגע השיא, ההנאה המתמשכת, בפתיחות, פשטות, חקירה. הדרך שלך ללמד אותי את גופי, לתרגל איתי את “טכניקת הגל” וכל זה בנעימות לצד עבודה תודעתית מתמשכת, כל כך מושלמת בעיניי.
זה כל כך נכון בעיניי ואני מאמינה בשילוב של עומק ופרקטיקה. (זו גם הדרך והמודל שאני מאמנת דרכו)
ואת, את בעצמך, המתיקות שלך וההתייחסות שלך למיניות כדבר מקודש ומצד שני בגובה העיניים, פשוט, את נפלאה ומופלאה.
יש לך מתנה לתת לעולם (זה אחד הדברים שיכולים להביא שלום עולמי לדעתי), ואני מקווה שיגיעו אלייך כמה שיותר נשים שרוצות עבור עצמן, לממש את המיניות שלהן במלואה כמו כל תחום אחר בחיים.
כי דרך המיניות מתפתחת אהבה עצמית, נתינה, התמסרות, שחרור ועוד מתנות שאין להן מחיר, רק רווח. אז כן, רוצו על זה
אני קרובה לגיל 47, בזוגיות 26 שנים עם ניר צי’צו’ רוזנפלד, אמא ל 3 בנים ובוחרת בעוד ועוד טוב בחיי, בכל תחום, גם במיניות שלי!!!

רחל רוזנפלד

התעוררתי מוקדם ואני חייבת לכתוב לך...

הי רוני
התעוררתי מוקדם ואני חייבת לכתוב לך מה אני עוברת בעקבות הסדנא שעברתי אצלך.

עונג. איזו מילה יפה. יש בה קסם, יש בה מגע של אלוהות; עונג.
עונג גופני, עונג נפשי – השניים מתערבבים ומתמזגים זה בזה עד שהגבולות ביניהם מיטשטשים. דיאלוג נפלא ומתמשך בין הראש והגוף.
פעם, לפני הסדנא של רוני, נועה הישנה הייתה קצת סולדת מהמילה הנפלאה הזו: עונג.
העונג, האורגזמה, הייתה עבורי משהו נדיר ויקר ערך שאפשר להנות ממנו רק אחרי עבודה ממושכת ומעיקה. זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל פעם ראיתי בעונג משהו אלוהי, נשגב, משהו שאינו ממש מיועד לי – בת האנוש הפשוטה.
וזה לא שלא חוויתי אורגזמות טובות, אלא שהעונג הנפלא הגיע עם מחיר; כדי להגיע לאורגזמה הייתי צריכה להקדיש זמן, אנרגיה וריכוז והתהליך נהיה מסורבל ומעיק.
חיי היום-יום השתלטו עלי ולא תמיד השאירו די זמן וכוח לנסות ולהשיג את העונג החמקמק, ולמרות שאני מחשיבה עצמי לאישה חזקה, משוחררת ופמיניסטית, בכל זאת תמיד הרגשתי שהאורגזמה והעונג המיני אינם מיועדים בדיוק לי.
וכך למדתי להאמין שהעונג שלי הוא רגע אחד של אלוהות שצריך להרוויח אותו בעבודה קשה.
ניסיתי למצוא פתרון לחידת המיניות שלי אצל פסיכולוגים וסקסולוגים, וכולם נתנו עצות מעשיות שאמנם קידמו אותי, אבל הם הצליחו רק להביא אותי אל סיפו של השער היפיפה, ואני נשארתי עומדת מחוצה לו ומתבוננת דרך הסורגים אל העולם הקסום שבפנים.
זהו אותו שער מוזהב שמאחוריו מתחבאים העונג שלי, המיניות שלי, השער שמאחוריו מסתתרת בפשטות *אני*. תמיד נשארתי עומדת מול השער וחשבתי לעצמי: אם טובי המומחים לא הצליחו להכניס אותי בשעריו של העונג, אז כנראה שהוא באמת לא מיועד לי.
זו היא הנקודה בחיי שבה מצאתי את הסדנא של רוני.
זה נשמע כמעט טוב מידי כדי להיות אמיתי: ללמוד לגמור מהנרתיק? להיחשף לרבדים חדשים של עונג? כל אחת יכולה? אפילו אני? אבל אני רק בת-אנוש רגילה…
רוני לובשת ג’ינס וטי-שירט ומדברת אלינו כאלילה אל חברותיה האלילות.
היא כבר נכנסה בשער המופלא שלה, וכעת היא מנסה לעזור לנו לאזור אומץ ולפתוח אל השערים שלנו. בהתחלה, העונג שעליו מדברת רוני נשמע לי כמו משהו מהאגדות, משהו שרק אלות או נימפות יכולות לחוות אותו, אבל רוני לא רק מטיפה -היא גם מציעה את הכלים המעשיים שיחוללו את השינוי. היא משכנעת אותנו שגם אנחנו נימפות!
תודות לרוני, גם אני פתחתי את השער שלי ונכנסתי אל עולם מדהים, פארק שעשועים ענק שבו את לא יודעת איזה מתקן את רוצה לנסות קודם. אני אישה בשר ודם, רגילה, ממש כמוך. אזרתי אומץ לעבור בשער שלי ומאחוריו הייתה מונחת מתנה יפה, המיועדת רק לי: מתנת העונג. מתנת האהבה העצמית.
גילוי נאות: הגעתי אל רוני מאד בשלה מבחינה רגשית לעבור את התהליך ולשפר את תפיסת המיניות שלי וגם התמדתי מאד בתרגול שרוני המליצה עליו. אבל אני חושבת שכל אחת שיכולה למצוא איזה פתח קטנטן, אפילו הזעיר ביותר, של קבלה עצמית ורצון לשינוי, יכולה לצאת נשכרת מהסדנא של רוני.

נועה, בת 34

הגעתי לרוני לאחר כתבה של דנה ספקטור.

רוני המדהימה!

הגעתי לרוני לאחר כתבה של דנה ספקטור.
אני נועה בת 35 מגיעה מבית חרדי קיצוני, שלא היתה בו שום זיקה או ביטוי למיניות או חיבה,
וגם כשעברתי הטרדה בגיל 10 כביכול, קיבלתי תחושה שאני הייתי הבעיה, ולא היתה התייחסות למה שהרגשתי.
וגם ששאלתי ורציתי להתעניין במיניות, קיבלתי תשובות שזה לא מתאים, כשתתחתני – תביני, ובזה הסתיים הדיון!
אני בזוגיות מעל 10 שנים. מעולם לא הצלחתי לחוות אורגזמה, ובן זוגי ניסה הכל! כולל יעוץ פרטי מכיוון חשב שזה קשור אליו.
כל חיי המיניים הם תסכול וקושי.
ניסתי לקרוא ספרים בתחום ללא כל התקדמות, אבל אז נחשפתי לכתבה המדהימה והחלטתי להגיע לרוני.
הגעתי מלאת ספקות וחרדות אבל רוני מוססה את כל ההתנגדויות, החרדות והספקות, ונתנה לי להבין שאני יכולה להגיע בקלות.
היא לימדה אותי את שיטת הגל המיוחדת והייחודית לרוני.
וכן זה קרה וחוויתי פעם ראשונה אור-ג-ז-מ-ה!!!
כמו כן קיבלתי כלים והכוונה איך לממש את זה עם בן זוגי וליהנות מכל רגע.
הבנתי שהאורגזמה מגיעה בקלות ואינספור דרכים ואפשרויות!!!!💕
רוני – את מיוחדת וקונה את עולמך!!! את שליחות לכל המין הנשי!!!!
תודה לך רוני המיוחדת!!
מי שרוצה לקבל המלצות באופן אישי שיפנה לרוני לקבל מס טלפון.
כל אשה חייבת לעצמה את החוויה המושלמת הזו
בהצלחה לכולן!

לירון ג.

❤❤❤❤❤

המתנה הכי יפה ליום הולדת 40

“אל רוני המקסימה הגעתי אחרי הכתבה של דנה ספקטור.
הגעתי קצת בספקות.. אחרי הכל חיי המין שלי מצויינים, אבל סקרן אותי לדעת אם באמת נכונה ההבטחה שכל אחת יכולה לחוות אורגזמה נרתיקית.
אז הגעתי אל רוני שקיבלה אותי עם החיוך המקסים שלה, ושעה לתוך המפגש כבר ידעתי שזה הולך להיות מסע מדהים…  רוני היא מקצוענית אמיתית בתחום שאף אחד לא מדבר עליו, והדברים שגיליתי אצלה על האורגזמה הנשית, המשיכו להדהים אותי גם ימים אחרי המפגש. אבל הדבר הכי מדהים ברוני זה שלמרות שהיא מלמדת נשים להגיע לאורגזמה נרתיקית, קורה איתה בתהליך משהו לא פחות חשוב ומשנה חיים – וזה קבלה ואהבה עצמית. בימים שחלפו מאז המפגשים עם רוני מצאתי את עצמי מתנהלת באהבה עצמית מודעת לערך שלי ומצליחה לסלוח לעצמי. לא יודעת להסביר את זה אבל זה עשה אצלי המון שינויים. רוני מקיימת את כל מה שהיא מבטיחה ויותר…. זאת המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי לגיל 40 והייתי מאחלת לכל אישה לקבל קצת מהקסם של רוני”

שנית י.

ביום שג'ון לנון נרצח נסענו כל המשפחה לבילוי בתל אביב

אבא שלי היה אז פעיל בתנועה ועבד בעיר. האחים הגדולים שלי היו בצבא וזו היתה מן הזדמנות נדירה כזאת ויצאנו לבלות למרות הבאסה שרצחו את ג’ון לנון. 
בצהרים התישבנו כולנו במסעדה וגם אני כמו כולם קיבלתי תפריט וקראתי בו (הייתי בת 11) וכשהגיע המלצר שאלתי בנימוס ”אפשר לקבל כוסית רוזה?” 
לפני שאספר מה קרה אחרי זה אני אסביר שאבא שלי כמו אביו לפניו, מאוד אהב לשתות והיו בבית יינות ובירות בארוחות חגיגיות, וכשאירחו הוא הכין קוקטיילים ומכל דבר תמיד נתן לנו, הילדים, לטעום. לא ידעתי שזה לא מקובל! מאיפה יכולתי לדעת? ילדה קיבוצניקית שמכירה רק את מה שיש לה בבית.
הדבר שקרה אחר כך היה שכל השולחן חוץ מאחי הצעיר, כלומר הוריי ואחיי הגדולים, התפקע מצחוק. ולא רק זה אלא שהסיפור נכנס למיתולוגיה המשפחתית וסופר מאז עשרות פעמים תמיד בשיא הצחוק. 
רק שאני מבפנים הבנתי שלא טוב להביע את הרצון האמיתי שלי. זו היתה עוד לבנה בחומה ששמתי על ביטוי רצונות ותשוקות שלי.
ולמה אני מספרת את זה עכשיו? כי הסיפור הזה צף ועלה יחד עם שאר הסיפורים מהם היו עשויות הלבנים בחומה וכל התהליך הזה קיבל דחיפה ממקום לא צפוי בכלל ועכשיו אני רוצה להגיד על זה תודה.
תודה לרוני ארז. אקדים ואומר שרוני חברה שלי. שמעתי המון על סדנאות האורגזמות שלה. הייתי סקרנית אבל לא חשבתי שאני זקוקה. חיי האהבה והמין שלי בשנים האחרונות מאוד טובים ומספקים (תודה לכל האלוהימים) ולא היתה לי שום בעיה שצריך לטפל בה. אז הגעתי בגלל האהבה לרוני ובגלל הסקרנות. 
חשבתי שזה בטח גם יעשה משהו למיניות ומה איכפת לי יותר אורגזמות יותר מהר ויותר בקלות?
לא חלמתי שבסדנה של שתי פגישות אני אסתכל בלבן של העיניים לדפוסים הכי כובלים שלי וגם אצליח לשחרר אותם. אבל זה מה שקרה ועוד בלי שעשיתי שיעורי בית כי בדיוק בזמן של הסדנה עברתי דירה ובקושי היה לי זמן לתרגל. 
הסדנה עובדת בשני מישורים. המישור התפיסתי והמישור הפיזיולוגי. את הטכניקה למדתי ממש מהר (והיא מעולה!) על ההתניות שיושבות אצלי עמוק לא היה לי זמן לעבוד כל כך.ועדיין הייתי בתשומת לב אליהן. גם בלי לחזור ולתרגל את המדיטציה וההיגדים החיוביים משהו התחיל לזוז. אני בטוחה שכשאתרגל אותם ביסודיות זה יעבוד אפילו יותר לעומק. כך או כך בתרגיל האחרון בחלק השני של הסדנה כל הענין הזה של הסתרת הרצון האמיתי שלי הציף אותי בעצמה. בכיתי בכי מטלטל. עם כל הגוף. 
בשבועיים שחלפו מאז אני רואה השתקפויות של זה בכל תחום בחיי ומשנה את הדפוס לאט ובעדינות.
אז אני ממליצה מכל הלב על הסדנה הזאת. אם לא תפילו איזו חומה פנימית לפחות תהיה לכן אורגזמה אלוהית.
תודה רוני ארז – “מדריכת אורגזמות”. ותודה לכל הנשים הנפלאות שהיו שם בסדנה הזאת. אתן השראה!
  

כל אשה מחזיקה באמתחתה מפתח לגן הסודי שלה. גן עדן שיש בו תשוקה, פנטזיות, מיניות פורצת וכמיהה לעונג.

אבל הגן….נעול!

כמה נשים מאיתנו משתוקקות לשינוי?
כמה פעמים ביום חולפת בראשנו המחשבה שהגיע הזמן לשים את עצמנו במרכז?
ושוב… חוזר חלילה, הכמיהה נותרת כמחשבה.

המפגש שלי עם רוני ארז הגיע מתוך החלטה
שעכשיו זה הזמן שלי. הזמן להתבונן, לחקור,
לגלות סקרנות ולהיות אותנטית עם עצמי.
זמן להגיד שמותר לי להנות ואני ראויה!

זמן להחזיק את המפתח לגן העדן שלי הסודי
שלי, להניח אותו בתוך המנעול ולהסכים לפתוח את השער.

תודה לך רוני על שאיפשרת לי להתבונן, לחוש
ולחוות את העוצמות שיש בי.

תמשיכי להפיץ את הבשורה, יקרה.
בעיני את מפזרת עבור כולנו אבקת קסמים
של נשיות במיטבה❤️ 
לי יהב
תודה! 

תודה, תודה ושוב תודה

רוני יקרה,

אני נשואה כ- 28 שנים ויש לי 4 ילדים, מעולם לא חוויתי אורגזמה והייתי בטוחה שמשהו אצלי לא תקין, וכך עברו השנים ולא עשיתי עם זה כלום עד שנחשפתי ממש במקרה לפוסטים שלך בפייסבוק והבטחון שלך שכל אחת יכולה, גרם לי להרגיש שאני חייבת לעשות שינוי ואין מצב שאגיע לגיל 50 מבלי לחוש את הדבר הזה שאני מפספסת… 

עשיתי את הצעד (שהיה קשה מאוד מבחינתי), קבעתי מפגש ומפה נחשפתי לאישה מדהימה שחדרה עמוק עמוק לליבי, היית נחושה בדעתך שכל אחת יכולה וגם אני, כבר במפגש הראשון חוויתי את האורגזמה הראשונה בחיי.

רוני, קשובה, אמפטית, מבינה עניין ונחושה לעזור לכל אחת.

חודש לאחר שסיימתי את שני המפגשים, נוצרה לי איזו שהיא בעיה, פניתי אלייך ועזרת לי לפתור את הבעיה בצורה שגרמה לי עוד יותר להעריך אותך ולדעת שתמיד תהי שם בשבילי ובשביל כולן.

אלונה מ.

תודה שהכרנו

רוני ארז היקרה, למזלי שמעתי עלייך מחברה ובאתי כי זה היה נשמע לי מדליק ומעשיר, אבל נחשפתי לעולם שלם וטוב.
מעבר לשידרוג המיני שלי בתוך הזוגיות קיבלתי ממך השקפת עולם מדהימה לחיים ולאושר, ושאני ורק אני אחראית על האושר שלי ונתת כלים ליישם את זה. 
ובנימה האישית,את אישה מדהימה, מסורה לכל אחת ואחת, אכפתית, בעלת ידע מטורף מתוך המון עולמות שהחיבור שלהם הוא למקסם את ההנאה והעינוגים בחיים. תמשיכי לעסוק בשליחות האלוהית הזו לנשים ולגרום להם ולסביבה שלהם להיות מאושרים יותר.

תודה שהכרנו

שלי ג.

הלוואי והיה אפשר לשכפל אותך ולהעניק לכל אישה בעולם את הבשורה!

חברה שאלה אותי אם אני ממליצה על הסדנה של רוני ארז, עניתי לה שהיא פשוט חייבת את זה לעצמה! שהסדנה אמנם מתמקדת באורגזמות וגינליות אבל היא הרבה מעבר לזה. אמרתי שזו אחת המתנות הכי טובות שיכולתי להעניק לעצמי. היכולת לקחת אחריות על ההנאה והאושר שלך ולחפש את מה שטוב בך, היא מאוד משחררת, ושמחתי לגלות שהסדנה באה לידי ביטוי גם בתחומים אחרים בחיים. עצם ההשתפות בסדנה מסוג כזה נתנה לי הרבה מאוד כוח. 

הופתעתי לגלות את רוני כאישה רצינית, סופר מקצועית וקסומה ותודה לאל, גם נורמאלית לחלוטין שמאמינה במיניות וזוגיות טובה וחזקה. 

רוני, את עושה עבודת קודש, הלוואי והיה אפשר לשכפל אותך ולהעניק לכל אישה בעולם את הבשורה!

אורטל ש.

לא להפסיק להאמין!!

האמת שלא האמנתי שאני אהיה מאלו שכותבות פיבדק חיובי. לפני כמה חודשים קראתי את כל התגובות בקינאה וחשבתי לעצמי “איזה מזל יש להן, אני בטח לא אצליח”. אז יש לי חדשות, לאחר שני מפגשים מופלאים, נינוחים, עם רוני ואימונים בבית, הגעתי למצב של שליטה מלאה באורגזמות ואפילו ליכולת להגיע לאורגזמות ברצף! ההנאה באמת מופלאה, והיכולת להכיר את הגוף שלך כל כך מספקת. בנוסף, הבנתי כמה חשובה האורגזמה הנשית לפוריות ובכלל לחוויות בחיים. בין המפגשים עם רוני נכנסתי להריון לא מתוכנן (כן, חיי המין עם הבעל פורחים בתקופה הזו:)). לבסוף לצערי ההריון לא התפתח, והיה צריך להוציא את השק בעזרת כדורים כי באופן טבעי זה לא נפל. קיבלתי 3 מנות של כדורים (כל מנה עם תופעות לוואי קשות) ולבסוף לאחר שבוע של סבל החלטתי שהגוף אמור לדעת מה לעשות באופן טבעי… פשוט הגעתי לכמה אורגזמות ובאופן קסום שנייה אחר כך הכל התחיל לצאת. היה לי חשוב לשתף אתכן ולחזק את כל מי שלא מאמינה בעצמה שהכל אפשרי!! ושהאורגזמה הנשית היא חלק מאיתנו ופשוט מתנה.
תודה לך רוני

ימית ב.

מומלץ לכולן

רוני לימדה אותי להעיר גל של שמחה אישית אינטימית שלי עם עצמי שלא קשורה לעולם החיצוני, תמיד חשבתי שהעונג שלי קשור לבן זוג כזה או אחר. אז זהו – שלא. אצל רוני למדתי חרות מדהימה לשלוט בעונג שלי,  לאהוב מחדש את העצמה המינית הנשית שלי כמו שהיא, ולהיות עצמאית בתוך העונג שלי.

נורית ג.

אני שמודה לך

המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי אי פעם ליום הולדת!
תמיד הרגשתי צביטה בלב כשנשים היו מדברות על סקס והאורגזמות שהן חוות, התבאסתי להיות בצד הפחות מהנה של הסטטיסטיקה שלא מצליחות להנות מאורגזמות נרתיקית.
השנה החלטתי שהגיע הזמן לבצע שינוי, שגם לי מגיע וחיפשתי את האחת שתעזור לי ותלווה אותי בתהליך.
כשקראתי שהתהליך של רוני אורך כ-2 מפגשים…. הרגשתי שאני חייבת לפגוש אותה (אם היא כל כך בטוחה בתהליך שלה אני חייבת לנסות) פגשתי אישה מדהימה והתהליך היה כל כך עוצמתי.
אני לא רוצה לפרט הרבה על התהליך כי לדעתי חלק מהחוויה הנהדרת היא לאפשר לה להוביל ולסמוך עליה.

שירלי ר.

אוהבת אותך רוני!

הגעתי לרוני לאחר כתבתה של דנה ספקטור ב”7 ימים”. בתור אדם סקפטי מטבעו וסה”כ בעל חיי מין מספקים למדי, לא חשבתי שיהיה בטיפול משהו שיוכל לחדש לי. אך ההבטחה הגלומה בכתבה ל-7 אורגזמות רצופות עשו את שלהן וכך מצאתי את עצמי, בחורה דתיה לאומית סטנדרטית, קובעת טיפול אצלה ומחכה לו בכליון עיניים.
רוני התגלתה כאדם בעל ידע נרחב, חדת אבחנה, רגישה, מדוייקת, עדינה ובעלת ידי זהב. בענווה ובכשרון היא התוותה דרך לגילוי מחודש של עצמיותי, העמקת והעצמת העונג המיני ובניית נשיות חזקה יותר. שבע האורגזמות המיוחלות? הו, רובן שם… (והיד עוד נטויה ), אבל זו רק סיבה אחת מיני רבות ללכת אליה.
זה אמנם נשמע קלישאתי, אבל אין ספק שזו המתנה הטובה ביותר שיכולתי לתת לעצמי לכבוד יום הולדתי ובכלל לחיים.

אוהבת אותך רוני!

אני ליאת

ממליצה בחום!

אהובות!
רוצה להמליץ בחום (תרתי משמע..) על רוני המעלפת והיפה, שפתחה בפניי עולם חדש ומדהים שלא הכרתי. הגעתי אחרי כתבה שקראתי ובתור אישה שאוהבת לחקור את המיניות שלה סקרן אותי והפתיע המסר של רוני שכל אישה יכולה לחוות אורגזמה ואגינלית. המדהים הוא שכבר אחרי הפגישה הראשונה הרגשתי את הקסם קורה.
החוויה הרבה יותר עמוקה ממה שאפשר לדמיין. ההבנה הזו שכל הטוב הזה באחריותי! אני אחראית לאורגזמות שלי לאושר שלי לחיוך שלי ולעצמאות שלי!!
עופו על עצמכן ויפה שעה אחת קודם..

מירית ש.

תודה שעזרת לי לגלות את עצמי!

לרוני היקרה.

תודה שעזרת לי לגלות את עצמי!

הגעתי לרוני הכי סקפטית שבעולם, כבר השלמתי עם העובדה שאני שייכת לאחוז הנשים שלא גומרות וזה בסדר, אין מה לעשות ככה נולדתי. כשפגשתי אותה לראשונה היא נתנה לי הרגשה שהיא יודעת משהו עליי שאני כנראה עוד לא יודעת והאמינה בי יותר מאשר אני מאמינה בעצמי. 

בתהליך עצמו היו לי ירידות ועליות אבל גם ברגעים של ייאוש רוני היתה תמיד שם בשבילי ותמכה ולא נתנה לוותר. בזכותה גיליתי את עצמי,התחברתי אל המיניות שלי, אל הנשיות שלי וזה היה הכי מקסים ושווה כל רגע. ובסוף באה “ה”מתנה…

ממליצה בחום לכל הנשים שיש להן עדיין ספק, שויתרו על עצמן, אם אני הצלחתי אז גם אתן יכולות ומגיע לכן להינות עד הסוף!

תודה לך אהובה:)

שלומית ג.

ממליצה בחום על רוני ארז המדהימה!

ממליצה בחום על רוני ארז המדהימה! עברנו יחד תהליך שכלל המון ידע, הכלה והבנה מצידה. חשפתי בפניה טראומות מיניות מהילדות ומגיל 30 שחשתי לגביהן אחריות מסויימת, ותחושת אשמה. רוני בטיפול הצליחה לשחרר אותי מתחושת האשמה שסחבתי לאורך השנים, ואני אסירת תודה לה על כך כי אף אחד לא הצליח בזה לפניה. התהליך היה מעשיר ומהנה, ורוני נותנת תחושה נעימה והמבוכה שבאים איתה נעלמת כלא היתה תוך דקות ספורות. יכולה לומר שבזכותה למדתי ליהנות שוב מסקס, ולגלות את האורגזמה הוגינאלית. אז תודה על הכל באמת שזה שווה כל שקל!

אלה מ.

אני מרגישה שנולדתי מחדש

רוני היקרה,

אני מרגישה שנולדתי מחדש, לימדת אותי המון על עצמי. החזרת אותי לעצמי בזכות הנתינה שלך. בזכותך למדתי לחוות אורגזמה ולשפר משמעותית את איכות חיי המין שלי. הטיפים שלך מעצימים מינית לא רק אותי, גם את בן זוגי ועל כך אני מודה לך מאוד.
בסיום כל מפגש ההרגשה היא אלוהית, והשילוב של העצמה אישית ומינית מושלם! אני ממליצה עלייך לכל מי שקצת מתלבטת – פשוט לכו על זה! זה החיים שלכן וחבל לפספס עונג כזה. 
באהבה רבה  

אילנית

גיליתי דברים שהדחקתי המון זמן שמנעו ממני באמת ליהנות

אל רוני הגעתי לאחר שקראתי פוסט שכתבה אחת הנשים שהיו אצלה. כבר הרבה זמן אני מרגישה שאני לא נהנת מסקס ולא מיישמת את הפוטנציאל שיש בי ולכן כשקראתי את הפוסט החלטתי מבלי לחשוב יותר מדי לצור קשר עם רוני.

בשיחת טלפון שאלתי את רוני אם היא בטוחה בתהליך והיא ענתה לי חד משמעית שכן, הביטחון הזה הוביל אותי לקבוע איתה פגישה.

אין ספק שכבר בפגישה הראשונה ביטחונה בתהליך הוכיח את עצמו, גיליתי דברים שהדחקתי המון זמן שמנעו ממני באמת ליהנות, למדתי תרגילים שיעזרו לי ליהנות מחיי המין שלי, ובמפגש השני אפילו הצלחתי להגיע למה שייחלתי לו כ”כ.

כמובן שלא סיימתי את התהליך עם עצמי, אך הכלים שרכשתי והמקום שאני נמצאת בו היום מבחינה מחשבתית בהחלט יובילו אותי להגיע למטרה שלי.

ממליצה בחום!

שירן י.

מסע שווה ביותר

עפתי על זה. על ההזדמנות הנדירה לנקות טונות בולשיט שדבק לו בעקשנות למיניות שלי. עפתי על זה. על ההזדמנות הנדירה לבחון בכנות דעות, אמונות, והרגלים שלי (ולגלות להפתעתי שהם בכלל לא שלי). עפתי על זה. על ההנחיה המכילה, מדוייקת ומאפשרת של רוני, שיצרה ספייס נקי ובטוח עבורי לזהות, לשנות, ולבחור, איך אני נוגעת, יודעת, מדייקת, גומרת, מתקשרת, מאפשרת, מעיזה. מסע שווה ביותר.

יעל מ.

תודה לך שעזרת לי להכיר את עצמי טוב יותר…

רוני יקרה הכל התחיל מיום הולדת…  קיבלתי מתנה ליום ההולדת סדנה בת שני מפגשים להעצמה נשית. הגעתי בפעם הראשונה להפתעה מוחלטת, ורוני מלאת אנרגיות וחיוכים קיבלה את פניי קשה לי לתאר את עוצמת החוויה שעברתי בשני המפגשים הללו…אני מחשיבה את עצמי לאישה מינית ונשית תמיד אהבתי סקס,לא התביישתי בעירום שלי באתי מבית מאוד פתוח בשיח על מין אבל… ההפתעה הגדולה שלי הייתה שככל שהחשבתי את עצמי לבחורה ליברלית ומינית לא הבנתי עד המפגש הזה כמה מדובר רק על קצה הקרחון…פתאום נפתחתי לתחושות פיזיות שלא ידעתי שקיימות בי, אורגזמות מטלטלות והיכרות מעמיקה של עצמי אם יכולתי לאחל ולהבטיח לכל אישה בעולם הזה משהו אחד בלבד, זה היה לעבור את המסע הזה עם עצמה באמצעות רוני שגרמה לי להכיר אישה חדשה שנמצאת בתוכי! 
תודה לך שעזרת לי להכיר את עצמי טוב יותר… זו הייתה חוויה של פעם בחיים

אילנית ד.

תודה על 2 מפגשים משמעותיים

אני מבקשת להודות לך , רוני , על 2 מפגשים משמעותיים בכל 3 המימידים:
הקוגנטיבי – מלאת ידע את..
הרגשי – עוטפת ומכילה בלב רך וחומל..
הפיזי – עובדים קשה שם.. אצלך על המיטה…
תבורכי, תתברכי , ותברכי עוד מלאן נשים…

תודה

נריה ל.

לימדת אותי לשים את עצמי במקום הראשון

רוני היקרה,

מהרגע הראשון שנפגשנו נתת לי תחושה נוחה, נעימה ובטוחה. במהלך המפגשים, הצלחנו לגעת במקומות הלא מודעים אצלי אשר אפילו לא ידעתי או חשבתי שמשפיעים עליי, והצלחת לעזור לי לשחרר אותם. מעבר לפרקטיקה, בעיני הכי חשוב שלימדת אותי לשים את עצמי במקום הראשון, לדעת לפנק את עצמי, ולהשקיע בעצמי, בזוגיות שלי ובחיי המין שלי.

תודה, רוני

נויה נ.

עברתי עם עצמי שינוי שלא חוויתי בשום סדנה או מסגרת טיפולית אחרת.

רוני יקרה, אז החלטתי ביום הולדת 30++( מי סופר?!:)) לפנק את עצמי ולהגיע לסדנה שבה אוכל לממש את המיניות שלי, וללמוד איך ומה מביא אותי
לידי אורגזמה ווגינלית. יודגש, למרות הספק הקל שהיה לי לפני שהגעתי שזה נשמע קל מידי, אכן הגעתי לכל המטרות שהצבתי לעצמי לפני שהגעתי למפגשים איתך. יתר על כן, עברתי עם עצמי שינוי שלא חוויתי בשום סדנה או מסגרת טיפולית אחרת.
ממליצה בחום!! תודה לך רוני יקרה על חוויה כיפית ומדהימה

שירן מ.

נחשף בפני עולם נפלא ואני מתכוונת להמשיך ולגלות אותו.

סיקרנת אותי בפייסבוק. הבנתי שהחווייה אצלך תהיה לי כיפית ובחרתי לתת לעצמי במתנה ליום ההולדת שני מפגשים איתך.
אם כבר מתנה אז משהו משמעותי ואחר. וככה זה היה.
החוויה איתך הולכת ומתעצמת עוד הרבה אחרי הפגישות. מלווה אותי במחשבות ובתחושות ובכל מה שקשור למיניות שלי.
העדינות שלך, הכבוד שאת נותנת, ההקשבה, הרגישות עשו את ההבדל.
נחשף בפני עולם נפלא ואני מתכוונת להמשיך ולגלות אותו.
תודה,

יפעת דננברג

תאמינו או לא, טיפול מעולה לגיל הבלות

תאמינו או לא, טיפול מעולה לגיל הבלות (שם נורא) מעדיפה לקרוא לו “גיל ההתבגרות”!
אז תתחברו לסיפור: במשך כשלוש שנים בהדרגה נפסק לי המחזור, ועם זה הגיעו התופעות שמדברים עליהן: מצבי רוח, גלי חום, יקיצות ליליות וכו’,
וגם הגיעו התופעות שלא מדברים עליהם (לפחות לא רופאי הנשים שאני פגשתי): ירידה בחשק המיני עד כדי אין חשק!, ירידה ביכולת להגיע לאורגזמה ויובש בנרתיק שמרגיש כל הזמן מגרד כמו דלקת…
אז הייתי סקפטית, אבל חשבתי שאני ממש צעירה מדי כדי לאבד את זה…
כבר בפגישה הראשונה עם רוני הבנתי את התנועות וחל שינוי דרמטי!
או אם לצטט את בעלי “ברוך שובך”:)
התהליך שרוני מעבירה גורם ליצירת גירוי, ולרטיבות, ושם הכל כבר ממשיך בצורה יותר טובה..
אז ממליצה בחום! אל תוותרו.

עינב

תודה לך על שני מפגשים משניי חיים.

רוני, תודה לך על שני מפגשים משניי חיים. אני האמנתי מהרגע הראשון, החיבור איתך היה כ”כ מדויק… את קשובה, רכה,

אינטימית, מקצועית, מכילה ובעיקר יודעת מה את עושה. תודה לך ולעצמי על השינוי בגישה, שמאפשר לי את החופש ללמוד וליהנות מהדרך. עד המפגש איתך האמנתי שאני לא מסוגלת לגמור מהנרתיק, לא היה לי חשק למין… ואחריך, השמים הם הגבול… ולכל הסקרניות… כן! וזה מדהים. הדרך עוד ארוכה ומהנה, והכי חשוב שעכשיו יש דרך לצעוד בה בזכותך. תודה.
אוסנת

ממליצה לכל אישה שחשובה לעצמה להגיע, להתנסות ובעיקר לתת לעצמה את המפגשים איתך במתנה

החלטתי לתת לעצמי מתנה, לגלות תחושות שאף פעם לא חוויתי, להכיר את עצמי לעומק מבחינה מינית ואז נתקלתי בך באקראי.
שיחה קצרה בינינו הבהירה לי שזו בדיוק המתנה שאני רוצה לתת לעצמי…
פגשתי אותך, אשת מקצוע נעימה, מכילה, סבלנית ומעל הכל מקצועית, פתחת בפניי עולמות חדשים של תחושות וחיבור אליהן. מודה לך על כך מאד וממליצה לכל אישה שחשובה לעצמה להגיע, להתנסות ובעיקר לתת לעצמה את המפגשים איתך במתנה

יונית ל.

חוויה מכוננת ומתנה לכל אישה!

את המפגש והתרגול עם רוני אין להחמיץ – חוויה מכוננת ומתנה לכל אישה!

אבישג חיה כספי

ממליצה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר מהר

היו שני מפגשים מסקרנים, פותחים את הראש, ודרך חדשה להנאה רבה יותר ולחיים מהנים יותר. רוני פתוחה, מקבלת, אוהבת, מייעצת, ונותנת הרגשה נוחה לשתף, לחוות ולהשתפר. ממליצה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר מהר

תודה לך רוני!
מיה

לפני שנה וחצי נתקלתי בכתבה שתפסה לי את העין.

בפתיחות ובגילוי לב, דנה ספקטור תיארה את המפגש והתובנות שקיבלה ממך. 
הסתקרנתי, אבל עדיין לא הייתי בשלה. 
שמתי את זה באחת ממגירות הראש,אי שם בחלק האחורי, בידיעה שיום אחד, שאהיה אמיצה יותר אוכל לעשות את הצעד..
במהלך שנה מלאה בתהליכים פנימיים שעברתי החלטתי לאזור אומץ ולנסות לבדוק מה בדיוק עוצר אותי. 
הרמתי טלפון. הספיקה לי שיחה אחת כדי לדעת שהגעתי למומחית. מישהי שתכיל את אי הנעימות,הפחדים והמבוכה. 
החלטתי להגיע לסדנת הנשים,להביא איתי את כל המטען החורג במטרה ברורה להשאיר אותו מאחור. 
ההתלבטות האם לעשות זאת בקבוצה נתקלה בתשובה שלך “תסמכי עליי”. צדקת. יש כוח לקבוצה. לנשים יחד. 
רוני אהובה, את קסם מהלך. מחוברת להוויה ולייעוד שלך, מבינה, מכילה ומצליחה לקדם את כל אחת מהבנות בדיוק מהמקום שקשה לה. זאת סדנא משנה חיים. הצבעים מקבלים בוסט אחר…
תודה רוני על הדרך, הסבלנות, ההכלה והפתיחות.

שרית

את מעבירה את הסדנא בצורה מאוד טבעית ומאפשרת לכל אחת להרגיש בנוח בכל מצב שהיא נמצאת

רוני את פשוט אוצר ❤
את מעבירה את הסדנא בצורה מאוד טבעית ומאפשרת לכל אחת להרגיש בנוח בכל מצב שהיא נמצאת…

בסדנא למדתי המון … אני שנחשבת לאישה מינית מאוד .. ויודעת מיניות מוצאת את עצמי יושבת בסדנא ולומדת עוד ועוד 😊
וחכם אחד אמר ..
ככל שאתה לומד אתה מבין כמה אתה לא יודע… וכמה שהוא צדק !!!

למדתי להתחבר לעצמי בלי רעשים מסביב למדתי שהמיניות שלי והעונג שלי תלויים רק בי. למדתי להתחבר לילדה שבי ולאהוב אותה ולחבק אותה
והדובדבן … למדתי את תנועת הגל 🌊

היום חצי שנה אחרי הסדנא … אני יכולה לומר שאני חווה את המיניות שלי בצורה מדהימה … orgזמות מטורפות .. ואפילו הצלחתי לחוות שפיכה נשית
חוויה מיוחדת של עונג מיני שגרמה לגוף שלי לרטטים פנימיים שנמשכו שעות לאחר סיום האקט המיני
I’m in heaven 🙏🔥
אני מרגישה שזכיתי !!!
זכיתי להכיר את רוני המדהימה וזכיתי ללמוד להתחבר ולחוות עונג מיני מטורף !!!
זאת המתנה הכי מושלמת שאת יכולה לתת לעצמך !!!
רוצי להירשם !!!
רוני את מלאכית ואני מתה עליך ❤❤
מיכל

"כל זוגיות היא מפעל חיים", אמרה לי דודה אוהבת...

כל זוגיות היא מפעל חיים”, אמרה לי דודה אוהבת. . “לא נוצצים כל הזמן”, אמרה, “לא כל הזמן פסטיבלים, ברור שלא. ולכן חשוב להאדיר את הזוגיות שלכם, להזכיר לעצמכם שזה לא רק זוגיות פה, זה מפעל חיים שלכם כזוג”.

זו בעצם סינרגיה, יש אתכם, ויש את מערכת היחסים, ומעל לזה יש את האימאג’ שלכם כזוג, זוג חזק שלעולם לא ייפרד. ועדיין, זאת לא העוצמה שחיפשתי כשהלב שלי התחיל לייחל לעצמו את שיר הזוגיות . אני רציתי עוצמה שתהיה טבעית לי כמו דופק, חיבור נובע ללא מאמץ.

זוגיות שאין בה טיפה שכלתנות כזאת של “בואו עכשיו נעבוד על הזוגיות”.

וכן זה המקום להגיד תודה על שזכיתי להקים בית נאמן, וחגגנו גם חנוכת הכסף, ולכן כשקיבלתי הזמנה להשתתף בסדנא של רוני ארז גיחכתי מה היא יכולה ללמד אותי שאני לא יודעת? ההפך הוא הנכון, אני יכולה ללמד רבות וטובות על חיי נישואים נהדרים.

תלכי, תלכי, לא תתאכזבי.

וככה מצאתי את עצמי ביום שישי פוסעת ברחוב תל אביבי, אל הסדנא. כבר בכניסה הבנתי שיש כאן משהו אחר.

ריח התמרים התערבב בקפה

וריח אחר באוויר כזה שלא יכולתי להגדיר,

אולי ריח של תקווה, ריח של עוצמה. ריח של התחדשות

את הפלאפונים השארנו בכניסה, ואז פגשתי חבורת נשים מהממות אחת אחת, התשייבנו על מזרונים ברצפה, הכל היה כל כך פסטורלי, בחוץ יום שישי ובפנים כבר שבת.

והן כולן, אמהות וקריריסטיות, ולכולן יש את המבט הרעב הזה בעיניים, הרצון לעוד אמיתי עם הבעל בבית.

רק שם הבנתי מה יש לי בבית, ואם יש מסר אחד שקיבלתי מרוני ארז, שהעבירה סדנא יפיפיה ונגעה בכל הנושאים שרק יכולים לתרום ולהפוך את הזוגיות הקיימת לחלום אמיתי.

הכל נמצא אצלך בפנים, היא הובילה אותנו למסע מרגש, ומצאתי את עצמי מיטלטלת, ומתחברת לילדה הקטנה שבי.

ומצאתי את עצמי מתפעלת.

ומצאתי את עצמי מקבלת את המושכות לידיים.

הזמן רץ במהירות, ומלבד קימה להכנת קפה בתוספת חופן שקדים אף אחת לא חיפשה את הטלפון שלה, כי קיבלנו מרוני מסע רוחני אמיתי, כזה שגרם לנו להבין שאפשר לבנות ולבנות ולהתעצם בקיים

ורוני לקחה אותנו למסע אמיתי, נוקב, כולנו הסרנו את המסיכות, וכולנו גילינו את האישה שבנו.

אולי חגגנו את חתונת הכסף אבל אין ספק שבזכות רוני הכסף הפך לזהב.